vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. září do 19. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Modernizovaná Honda Gold Wing

Text a foto: Honda CZ
Modernizovaná Honda Gold Wing
02.02.2021
 

Společnost Honda završuje komplexní obměnu své modelové řady pro rok 2021 modernizovanými verzemi modelů GL1800 Gold Wing a Gold Wing Tour.


* Vylepšení audiosystému u obou verzí
* Moderní nové barevné provedení pro verzi Gold Wing
* Více praktičnosti i komfortu na dlouhé cesty pro verzi „Tour“
* Řada modelů značky Honda pro rok 2021 je nyní kompletní
* 23 nových nebo vylepšených modelů počínaje městským skútrem Vision 110 až po absolutní luxus na cesty v podobě modelu Gold Wing


Honda vstupuje do roku 2021 s informacemi o vylepšeních své stěžejní cestovní vlajkové lodi – modelu GL1800 Gold Wing.

Honda Gold Wing byla od základu zcela přepracována v roce 2018. Vznikl motocykl, který je mnohem lehčí, štíhlejší a agilnější, a přitom u něj zůstala zachována lavina točivého momentu produkovaného monumentálním šestiválcovým motorem o objemu 1800 cm3. Přibyla řada nových funkcí, které upevňují jeho pozici technologické vlajkové lodi, a to včetně volitelné 7stupňové dvouspojkové převodovky DCT.

Pro rok 2021 získaly obě verze – Gold Wing i Gold Wing „Tour“ – vylepšený audiosystém a kvalitnější reproduktory. Model Gold Wing nyní přichází v moderním perleťově šedém provedení Pearl Deep Mud Grey s oranžovými akcenty na předním blatníku, krytu motoru, na lemu světlometu, na palivové nádrži i na zádi stroje.

Pokud jde o tradičnější cestovní výbavu, verze Gold Wing „Tour“ nově nabídne ještě více praktičnosti a komfortu pro dlouhé cesty. Objem vrchního kufru vzrostl na 61 litrů, což postačuje pro dvě integrální přilby, sedlo je nyní čalouněno kombinací luxusního veluru a syntetické kůže a sklon opěradla spolujezdce byl upraven s ohledem na větší komfort. Verze Gold Wing „Tour“ bude dostupná ve dvou barevných provedeních: nenápadné černé metalíze Gunmetal Black Metallic a v majestátní červené Candy Ardent Red.

Každá z verzí modelu Gold Wing vyzařuje svou osobitou auru. Každá je zároveň tou nejlepší volbou pro moderního jezdce, který požaduje to nejlepší jak v oblasti technologií, tak v oblasti výkonu, a to vše navíc zakomponované do výrazných a nezaměnitelných tvarů.