KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Triumph Steve McQueenTM Edition

Text a foto: Triumph
Triumph Steve McQueenTM Edition
12.01.2012
 

Firma Triumph spojila síly s kanceláří hollywoodské ikony Steva McQueena, aby vytvořila limitovanou edici motocyklu, která vzdává hold zesnulé hercově lásce k produktům britské značky.

 
Steve McQueenTM Edition vychází z klasického modelu Bonneville T100. Vyrobeno bude pouze 1000 kusů, které se budou prodávat po celém světě.
 
Motocykl obsahuje řadu modifikovaných prvků, které jsou inspirovány modelem Triumph Trophy TR6, na jehož řízení McQueen trval během slavné kaskadérské scény ve filmu The Great Escape (Velký útěk) a vyznačuje se “vojenskou zelenou uniformou” v barvě Matt Khaki Green, obtiskem Triumph na nádrži a podpisem herce na postranních krytech.
 
Osazen jednosedlem a černým nosičem zavazadel byl McQueenův stroj osazen velmi pevným krytem motoru a malým černým světlometem. Tato edice se též vyznačuje řadou černých komponentů, jakými jsou ráfky kol a středy, řídítka, zadní pružiny, zrcátka a držáky předního blatníku.
 
K potvrzení původu je každý motocykl označen číslem na plaketě umístěné na představcích řídítek a každý vlastník také obdrží s motocyklem certifikát jeho pravosti.