vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. června do 20. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Czech Custom Grand Prix 2020

Tisková zpráva BVV
Czech Custom Grand Prix 2020
17.02.2020
 

Motosalon doprovodí soutěž přestaveb Czech Custom Grand Prix.


Mezinárodní veletrh Motosalon letos v Brně doplní velkolepá soutěž motocyklových přestaveb Czech Custom Grand Prix, která je součástí celosvětového klání upravených motorek AMD. Akce v pavilonu F brněnského výstaviště slibuje okolo stovky unikátních strojů, které budou soutěžit v deseti kategoriích. Ty nejlepší postoupí do celosvětového finále, které se bude konat v Kolíně nad Rýnem.

Jednotlivé kategorie zahrnují motocykly od zcela nově postavených strojů, kde v podstatě není žádné omezení, přes upravené stroje značky Harley-Davidson nebo Indian, café racery, scramblery až po modifikované skútry nebo přestavby vycházející z domácích značek Jawa či ČZ.

Zhruba polovinu soutěžních strojů budou podle pořadatele Ondřeje Hrůzy tvořit exponáty ze zahraničí. Zastoupené budou stavby z Německa, Itálie, Nizozemska, ale i Polska, Maďarska nebo Ukrajiny.

Podrobnosti zájemci najdou na stránkách https://www.customgp.cz/cs/, kde se mohou hlásit i úpravci, kteří se chtějí se svým výtvorem zúčastnit. Pro návštěvníky veletrhu je jistě užitečná informace, že na Motosalon i Custom GP platí jedno vstupné, tedy že si nebudou kupovat žádnou vstupenku navíc.