KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. června do 11. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Blíží se CEC na Hungaroringu

Text a foto: Wlada Novotný
Blíží se CEC na Hungaroringu
30.07.2010
 

6. racing4fun.cz podnik se uskuteční hned následující víkend po F1 na Hungaroringu.

Sezona 2010 běží na plné obrátky a nás čeká v pořadí již 6. letošní racing4fun.cz podnik, tentokrát na slavném maďarském okruhu kousek za Budapeští. Tuto trať má většina jezdců v oblibě a svézt se na ní je velký zážitek. Brzdy proti zdi, rychlé zatáčky, něco co na ostatních okolních  okruzích nenajdete Vždyť se jedná o okruh, kde se pravidelně pořádají závody Formule 1. A my na Hungaroring vyrazíme hned víkend po velké ceně Maďarska.

První srpnový víkend, 6.-8. 8. 2010 pořádáme letošní předposlední vytrvalostní závody CEC a CEC2 a šestý závod z celkových osmi v seriálu Czech Superstock Cup. Měsiční pauzu jste určitě stejně jako my využili k rekreaci a k načerpání nových sil po vyčerpávající sedmihodinovce v Mostě, pevně věříme, že jste přpraveni sbírat další body do celkového hodnocení seriálu CEC i CEC2. Nic není stále rozhodnuto, vždyť do konce sezony zbývají ještě dva závody.

Pokud jste na Hungaroringu ještě neměli tu čest jezdit, určitě se přijeďte svézt na volné tréninky, dobrá znalost místní trati vám rozhodně neuškodí. Některé pasáže vás možná trochu překvapí, ale okruh se vám jistě bude líbit. Alespoň nebudete muset až v závodě hledat, kudy vůbec vede cesta... :-)

Volné jízdy na okruhu jsou naplánované na pátek 6.8 a na sobotu 7.8. Páteční i sobotní dopolední tréninky budou jako obvykle brány coby kvalifikační pro závody Czech Superstock Cup, které jsou naplánované na sobotní podvečer. Neděle ja pak vyhrazena závodům CEC2 a CEC.

 

Volné tréninky:

Volné tréninky pátek 6.8 a sobota 7.8 - 11x20 minut ve skupinách

Pátek 6.8 volné tréninky- 6x20 minut ve skupinách A-D (A je nejrychlejší, D nejpomalejší)

Sobota 7.8 volné tréninky - 5x20 minut vydatného tréninku ve skupinách A-D

 Veškeré info naleznete na www.ivracing.cz