KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. června do 11. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

S IVRacing na okruh do Brna

Foto: Wlada Novotný
S IVRacing na okruh do Brna
23.06.2010
 

O prvním letním víkendu, 25.-26.6.2010 pořádá naše agentura IVRacing na okruhu v Brně čtvrtý letošní racing4fun.cz podnik.

Po měsíční pauze tak odstartujeme druhou polovinu letošní sezony závodění  v seriálu vytrvalostních amatérských dvouhodinovek pro dvoučlenné týmy, zvané CEC2. Nikdo zatím nemá nic jisté a proto budou závody ještě velmi napínavé. Ještě stále se nadjou nějaká volná místa a tak pokud vaše srdce zatouží vyzkoušet tento dvouhodinový závod určený pro širokou veřejnost, můžete se ještě bez problémů přihlásit a zkusit štěstí a nebo si prostě jen zakroužit dvě hodiny v kuse po okruhu.

 

Plán pro 4. racing4fun.cz podnik je následující:

 

Volné jízdy na okruhu jsou naplánované na páteční dopoledne, dále potom přijde čtyřdenní maraton od soboty do úterka, kdy se po dráze budete moci vozit celý den. Vytrvalostní závod CEC2 se bude konat v pátek 25.6. odpolende a sprint závod Czech Superstock Cup odstartuje o nedělním poledni 27.6.2010

 

Když budete mít chuť, můžete si udělat pěkné tři dny na brněnském okruhu s vydatnou porcí ježdění. Můžete přijet jen na sobotu a neděli, nebo jen na pondělí a úterý nebo jen na odpoledne… verzí je opravdu spousta a tak zůstává jen a pouze na vaší chuti a odhodlání. Ježdění bude opravdu hodně.

 

Pro ty, kterým nejvíc vyhovuje pouze odpolední ježdění, máme připravenu nabídku na nedělní odpoledne na okruhu - open pitlane od 15:15 do 18:00 hodin, pondělí a úterý odpoledne, které si budete moci zakoupit přímo na okruhu.

 

Volné tréninky:

 

Pátek 25.6. volné tréninky- 4x20 minut ve skupinách A-D (A je nejrychlejší, D nejpomalejší)

Sobota 26.6. volné tréninky - 7x20 minut vydatného tréninku ve skupinách A-C

Neděle 27.6. volné tréninky - 1 hodina open pitlane ráno, potom 2x20 minut a k tomu 3 hodiny open pitlane odpoledne

Neděle 27.6. odpolední volné ježdění na okruhu - 3 hodiny open pitlane

Pondělí 28.6. volné tréninky - 7x20 minut ve skupinách - možnost zakoupit na místě jen odpoledne!

Úterý 29.6. volné tréninky - 7x20 minut ve skupinách - možnost zakoupit na místě jen odpoledne!

 

Samozřejmě doufáme, že druhá naše letošní návštěva Brna už bude zalitá sluncem a nikoliv vodou, jako ta první. Veškeré informace naleznete na webových stránkách WWW.IVRACING.CZ