vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Kataru 2020 – sobota

Foto: Team Federal Oil Gresini Moto2
GP Kataru 2020 – sobota
07.03.2020
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací z okruhu Losail v Kataru.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'05.465
2 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'05.709 +0.244
3 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'05.711 +0.246
4 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'05.728 +0.263
5 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 2'05.823 +0.358
6 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'05.936 +0.471
7 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'05.956 +0.491
8 Albert ARENAS SPA Aspar Team Gaviota KTM 2'05.982 +0.517
9 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'05.996 +0.531
10 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 2'06.062 +0.597
11 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.117 +0.652
12 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 2'06.123 +0.658
13 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'06.161 +0.696
14 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'06.175 +0.710
15 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'06.262 +0.797
16 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'06.339 +0.874
17 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'06.373 +0.908
18 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Racing KTM 2'06.666 +1.201
19 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'06.679 +1.214
20 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.726 +1.261
21 Stefano NEPA ITA Aspar Team Gaviota KTM 2'06.860 +1.395
22 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'06.887 +1.422
23 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 2'07.083 +1.618
24 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'07.154 +1.689
25 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'07.176 +1.711
26 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 2'07.445 +1.980
27 Jose Julian GARCIA SPA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'07.581 +2.116
28 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 2'07.724 +2.259
29 Dirk GEIGER GER CarXpert PruestelGP KTM 2'07.863 +2.398
30 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'08.073 +2.608
31 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 2'08.297 +2.832

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Aron CANET SPA Aspar Team SPEED UP 1'59.019
2 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'59.052 +0.033
3 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'59.065 +0.046
4 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'59.133 +0.114
5 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'59.270 +0.251
6 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'59.271 +0.252
7 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'59.304 +0.285
8 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'59.361 +0.342
9 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'59.384 +0.365
10 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'59.431 +0.412
11 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'59.447 +0.428
12 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'59.488 +0.469
13 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'59.519 +0.500
14 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'59.533 +0.514
15 Joe ROBERTS USA American Racing KALEX 1'59.642 +0.623
16 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'59.649 +0.630
17 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'59.832 +0.813
18 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'59.835 +0.816
19 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'59.856 +0.837
20 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 1'59.999 +0.980
21 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 2'00.108 +1.089
22 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 2'00.171 +1.152
23 Hafizh SYAHRIN MAL Aspar Team SPEED UP 2'00.439 +1.420
24 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'00.554 +1.535
25 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'00.723 +1.704
26 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'00.760 +1.741
27 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'00.819 +1.800
28 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'00.848 +1.829
29 Kasma Daniel KASMAYU MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 2'02.619 +3.600

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'05.254
2 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'05.276 +0.022
3 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'05.514 +0.260
4 Albert ARENAS SPA Aspar Team Gaviota KTM 2'05.758 +0.504
5 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'05.793 +0.539
6 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 2'05.966 +0.712
7 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'06.040 +0.786
8 Stefano NEPA ITA Aspar Team Gaviota KTM 2'06.056 +0.802
9 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 2'06.128 +0.874
10 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 2'06.376 +1.122
11 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'06.511 +1.257
12 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'06.786 +1.532
13 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'06.821 +1.567
14 Dirk GEIGER GER CarXpert PruestelGP KTM 2'07.258 +2.004
15 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 2'07.260 +2.006
16 Jose Julian GARCIA SPA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'07.495 +2.241
17 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 2'07.535 +2.281

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'04.815
2 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'04.823 +0.008
3 Albert ARENAS SPA Aspar Team Gaviota KTM 2'04.925 +0.110
4 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'05.026 +0.211
5 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'05.065 +0.250
6 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 2'05.086 +0.271
7 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'05.129 +0.314
8 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'05.176 +0.361
9 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'05.242 +0.427
10 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'05.327 +0.512
11 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'05.343 +0.528
12 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 2'05.421 +0.606
13 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'05.512 +0.697
14 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'05.586 +0.771
15 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'05.843 +1.028
16 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'05.906 +1.091
17 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Racing KTM 2'06.003 +1.188
18 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'06.165 +1.350

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'58.422
2 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'58.768 +0.346
3 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'58.798 +0.376
4 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'58.854 +0.432
5 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'58.961 +0.539
6 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'59.051 +0.629
7 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'59.214 +0.792
8 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 1'59.232 +0.810
9 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'59.432 +1.010
10 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'59.548 +1.126
11 Hafizh SYAHRIN MAL Aspar Team SPEED UP 1'59.703 +1.281
12 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'00.218 +1.796
13 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'00.347 +1.925
14 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'00.364 +1.942
15 Kasma Daniel KASMAYU MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 2'01.617 +3.195

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Joe ROBERTS USA American Racing KALEX 1'58.136
2 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'58.136
3 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'58.243 +0.107
4 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'58.316 +0.180
5 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'58.410 +0.274
6 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'58.457 +0.321
7 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'58.513 +0.377
8 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'58.532 +0.396
9 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'58.582 +0.446
10 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'58.626 +0.490
11 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'58.640 +0.504
12 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'58.683 +0.547
13 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'58.706 +0.570
14 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'58.738 +0.602
15 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'58.785 +0.649
16 Aron CANET SPA Aspar Team SPEED UP 1'58.795 +0.659
17 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'59.136 +1.000
18 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 1'59.284 +1.148