vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. května do 22. květen 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

AA a MČR Poznaň - sobota

Text a foto: Petr Štola
AA a MČR Poznaň - sobota
07.08.2010
 

Kvalifikace na poslední závod MČR proběhla za deštivého počasí, nicméně již nyní je jistých několik věcí, jako například to, že Michal Filla získal titul ve třídě Superstock 1000 a Berto Camlek ve třídě Superbike. Důvodem je malá účast startujících jezdců s českou licencí, což v těchto dvou třídách znamená, že se nebudou přidělovat body.

MČR Poznaň – kvalifikace

VŽDY UVEDENO NEJLEPŠÍCH 5 + ČEŠTÍ JEZDCI, KTEŘÍ DOKONČILI ZÁVOD

Kompletní výsledky naleznete Z D E .....

 

125cc Sportproduction

  1.- Nicolo Trevisian (ITA-Aprilia) 1:56,616

  2.- Pavol Skovajsa (SVK-Aprilia) 1:57,432

  3.- Kamil Kořízek (CZE-Aprilia) 1:58,912

  4.- Adrian Gyutai (HUN-Aprilia) 2:00,117

  5.- Petr Mirovský (CZE-Aprilia) 2:01,366

-----------------------------------

  7.- Pierre Coppa (ITA-Aprilia) 2:01,833

  8.- Radek Chlíbek (CZE-Aprilia) 2:04,280

DNQ Josef Chlíbek (CZE-Aprilia) 2:35,598

 

GP 125cc

  1.- Gabriele Gnani (ITA-Gnani) 1:58,532

  2.- Stefan Lichtenberger (AUT-Honda) 2:00,645

  3.- Ladislav Chmelík (CZE-FGR) 2:01,683

  4.- Andrea Toušková (CZE-Honda) 2:03,155

  5.- Michal Prášek (CZE-Honda) 2:03,384

-----------------------------------

  6.- Szymon Kaczmarek (POL-Honda) 2:05,193

  7.- Karel Hanika (CZE-Honda) 2:07,455

  8.- Oldřich Podlipný (CZE-Honda) 2:07,927

10.- Barbora Jakubíčková (SVK-Honda) 2:09,633

 

Superstock 600

  1.- Alen Györfi (HUN-Honda) 1:44,35

  2.- Sebastian Zielinski (POL-Yamaha) 1:44,750

  3.- Jiří Fejta (CZE-Yamaha) 1:45,046

  4.- Marcin Rzenno (POL-Yamaha1:45,173

  5.- Michal Chalupa (CZE-Yamaha) 1:45,577

-----------------------------------

  7.- David Látr (CZE-Honda) 1:46,694

12.- Karel Pešek (CZE-Yamaha) 1:47,580

16.- Jiří Klejch (CZE-Yamaha) 1:50,710

 

Superstock 1000

  1.- Fabrizio Pellizzon (ITA-Aprilia) 1:38,548

  2.- Andreas Meklau (AUT-Suzuki) 1:39,572

  3.- Michal Filla (CZE-BMW) 1:39,572

  4.- Ireneusz Sikora (POL-BMW) 1:40,255

  5.- Tomáš Mikšovský (CZE-Yamaha) 1:40,553

-----------------------------------

21.- Jaromír Švec (CZE-Aprilia) 1:55,039

 

Supersport

  1.- Daniel Bukowski (POL-Yamaha) 1:49,667

  2.- Mariusz Kondratowicz (POL-Suzuki) 1:51,413

  3.- Marko Jerman (SLO-Triumph) 1:51,606

  4.- Marek Szkopek (POL-Triumph) 1:51,816

  5.- Igor Kaláb (CZE-Yamaha) 1:52,768

-----------------------------------

  7.- Václav Bittman (CZE-Triumph) 1:54,813

  9.- Jiří Brož (CZE-Yamaha) 1:55,481

15.- Ondřej Korčák (CZE-Yamaha) 2:01,425

16.- Michal Vecko (CZE-Honda) 2:04,189

19.- Michal Chalupa (CZE-Suzuki) 2:10,246

20.- Jaroslav Červenka (CZE-Honda) 2:10,293

 

Superbike

  1.- Adam Kropiwnicki (POL-Suzuki) 1:49,757

  2.- Pawel Szkopek (POL-Yamaha) 1:49,829

  3.- Gwen Giabbani (FRA-Suzuki) 1:50,279

  4.- Andreas Meklau (AUT-Suzuki) 1:50,905

  5.- Radek Rous (CZE-Yamaha) 1:50,986

-----------------------------------

11.- Michal Filla (CZE-BMW) 1:54,096

13.- Raymond Borowczak (CZE-Suzuki) 1:55,283

DNQ Jaromír Švec (CZE-Aprilia) 2:12,072

 

Přebor ČR Poznaň - závod

PČR Volná 250-600

  1.- Jiří Klejch (CZE-Yamaha) 10 kol / 16,47,142

  2.- Viktor Dušek (CZE-Yamaha) +8,352

  3.- Radek Coufal (CZE-Yamaha) +1.32,497

  4.- Libor Majer (CZE-Yamaha) -1 kolo

Vítězem letošního Přeboru Volná 250-600 se stal Jiří Klejch

 

PČR Volná přes 600

  1.- Jan Nimmerfoll (CZE-Honda) 10 kol / 17:03,612

  2.- Marek Káňa (CZE-Yamaha) +0,497

  3.- Kurt Tetal (CZE-Yamaha) +40,527

  4.- Stanislav Vaculík (CZE-Suzuki) +44,309

  5.- Radek Kubišta (CZE-Suzuki) +1:18,635

  6.- Jan Kalčík (CZE-Honda) +1:30,032

Vítězem letošního Přeboru Volná přes 600 se stal Marek Káňa