KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 4. července do 10. července 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Indi racing team v sezoně 2008

Tisková zpráva Indi Racing Teamu
Indi racing team v sezoně 2008
11.02.2008
 

Sotva skončila sezona 2007 už se přemýšlelo jak to bude vypadat s tou následující. Venku to sice na závodění ještě nevypadá, ale tým Indi racing nezahálí.

Po loňském úspěchu v celkovém umístění i přes nemalé problémy s technikou a několika pády se zlomeninami obou horních končetin, bychom rádi pokračovali v trendu umístění „na bednu“.  Oproti loňsku vynecháme třídu SuperSport. CBR 600 RR 2005 sice ještě stihlo v sedle s Michalem „Indiánem“ Dokoupilem vybojovat celkové třetí místo, ale letos už  bude konkurence s technikou zase o krok dále. O to více se budeme soustředit na třídu SuperStock 600, do které chystáme stejný motocykl jako loni, tedy CBR 600 RR 2007. Ovšem v letošní sezoně spolupracujeme s Janem Halbichem, který na tento motocykl připravuje kompletní podvozek značky Bitubo a během sezony bude motocykl připravovat na každý závod. Díky Janu Halbichovi také přibyli noví sponzoři a s dalšími se jedná.

 

Sezonu máme v plánu začít závodem v Hořicích tedy 300ZGH, který je pro nás srdcovou, prestižní záležitostí. Zúčastnit se chceme všech pěti závodů MČR SZM, závodu UEM Cup v Mostě, všech šesti závodů Czech Endurance Cup v týmu AMW racing #56 a rádi bychom vyzkoušeli některé ze závodů IDM. Podle okolností se rádi zúčastníme závodu na přírodním radvanickém okruhu a také nově vzniklého závodu Havířovský Kahanec na těrlickém okruhu.

 

Tým bude v podobném složení jako loni, tedy jezdec Michal „Indi“ Dokoupil # 23, mechanici Rostislav Halla a Milan Urban, hospitality, web, tiskové zprávy Veronika Hankocyová a technický poradce Jan Halbich.

 

Na našich stránkách http://www.indi-racing.cz/  se v současnosti můžete podívat na fotogalerie a výsledky z loňských závodů. Během roku máme v plánu web pozměnit tak, aby bylo plně funkční forum, veškeré informace o týmu, noví sponzoři a také se zde budou pravidelně objevovat novinky týkající se dění v týmu.