KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. srpna do 14. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR Hungaroring – neděle

Foto: Petr Štola
MČR Hungaroring – neděle
24.04.2011
 

První závody Alpe Adria jsou za námi. Přinášíme vám krátké ohlédnutí za výsledky nejlepších pěti jezdců. Podrobnou reportáž budeme publikovat v průběhu následujícího týdne.

 
Volná 250-600 (sobota)
1.- Viktor Dusek (CZE-Yamaha)
2.- Richard Sedlák (CZE-Yamaha)
3.- Vít Hlavenka (CZE-Yamaha)
4.- Leoš Kratochvíl (CZE-Suzuki)
5.- Zdeněk Štětina (CZE-Honda)
6.- Bronislav Staš (CZE-Honda)
7.- Jaroslav Červenka (CZE-Honda)
----------------
DNF Jozef Pončík (CZE-Honda)
 
Volná přes 600 (sobota)
1.- Marek Hartl (CZE-Yamaha)
2.- Jan Nimmerfoll (CZE-BMW)
3.- Zbyněk Čech (CZE-BMW)
4.- Kurt Tetal (CZE-Yamaha)
5.- Martin Vychodil (CZE-Suzuki)
6.- Pavel Schwarz (CZE-Honda)
7.- Ladislav Kuboušek (CZE-Honda)
8.- Michal Kropáček (CZE-Kawasaki)
9.- David Kovanda (CZE-Yamaha)
10.- Jan Čeřovský (CZE-Honda)
11.- Radek Kubišta (CZE-Suzuki)
12.- Martin Řezníček (CZE-Yamaha)
----------------
DNF Pavel Čáp (CZE-Honda)
DNF Stanislav Vaculík (CZE-Suzuki)
 
GP125cc
1.- Gabriele Gnani (ITA-Gnani)
2.- Karel Hanika (CZE-FGR)
3.- Tomáš Vavrouš (CZE-FGR)
4.- Lukas Trautmann (AUT-Honda)
5.- Richard Bodis (HUN-Honda)
 
125cc Sportproduction
1.- Adam Aszalos (HUN-Aprilia)
2.- Stefano Schillaci (ITA-Aprilia)
3.- Peter Rauch (SVK-Aprilia)
4.- Pierre Coppa (ITA-Aprilia)
5.- Gabor Gyenis (HUN-Aprilia)
 
Superstock 600
1.- Lukáš Jasenský (SVK-Yamaha)
2.- Jiří Fejta (CZE-Yamaha)
3.- Michal Prášek (CZE-Yamaha)
4.- Ferens Kurucz (HUN-Yamaha)
5.- Michal Chalupa (CZE-Yamaha)
 
Superstock 1000
1.- Martin Choy (GBR-BMW)
2.- Michal Filla (CZE-BMW)
3.- Michal Drobný (CZE-BMW)
4.- Roland Resch (AUT-Kawasaki)
5.- Tomáš Mikšovský (CZE-Kawasaki)
 
Supersport
1.- Igor Kaláb (CZE-Triumph)
2.- Michele Conti (ITA-Honda)
3.- Daniel Bukowski (POL-Suzuki)
3.- Hannes Hofer (AUT-Kawasaki)
5.- Alois Grasmugg (AUT-Yamaha)
 
Superbike
1.- Michal Filla (CZE-BMW)
2.- Roland Resch (AUT-KTM)
3.- Andreas Meklau (AUT-Suzuki)
4.- Viktor Kispataki (HUN-Honda)
5.- Berto Camlek (SLO-Yamaha)