vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. října do 17. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nové SMS Automotodrom BRNO

Tisková zpráva Automotodromu Brno; Foto: P. Štola
Nové SMS  Automotodrom BRNO
22.01.2008
 

Součástí portfolia služeb nabízených společností Automotodrom Brno je od letošního roku i Středisko motocyklového sportu (SMS) silničních závodů motocyklů.

Hlavní činností tohoto nově zřízeného střediska je zajištění základního informačního servisu a zprostředkování licenčního řízení jezdcům především v rámci jihomoravského regionu.

 

Rozhodnutím Výkonného výboru Svazu silničních závodů motocyklů Federace motocyklového sportu Autoklubu ČR bylo 17.prosince 2007 rozhodnuto o zrušení dosavadního Střediska motocyklového sportu při Automotoklubu Brno. Pro odvětví silničních závodů motocyklů bylo v jihomoravském regionu zřízeno nové středisko: Středisko motocyklového sportu Automotodrom BRNO. Hlavní činností tohoto střediska je informační služba a zprostředkování licenčního řízení pro jezdce.

 

Pro vyšší informovanost zájemců o jezdecké licence byla na internetových stránkách brněnského okruhu http://www.automotodrombrno.cz/ zřízena nová sekce „Středisko motocyklového sportu,“ kde budou k dispozici kompletní informace o licenčních řízeních, sportovní řády jednotlivých seriálů či kompletní kalendář akcí. Navíc bude možné si společně s žádostí o licenci zažádat i o informační servis prostřednictvím e-mailu.

 

Veškerá licenční řízení bude mít na starosti vedoucí střediska, Věra Benešová.

 

Kontakt:

Věra Benešová

SMS Automotodrom BRNO

P.O.Box 1

641 00 Brno

E-mail: benesova@brno-circuit.com