KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. ledna do 23. ledna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Slovácký okruh O cenu Bohumila Kováře

Ilustrační foto: www.motosportklub.cz
Slovácký okruh  O cenu Bohumila Kováře
10.05.2010
 

První letošní závod na přírodním okruhu v České republice je za námi, na Slováckém okruhu se bojovalo o cenu Bohumila Kováře v Mistrovství ČR Supermono, Přeboru ČR Klasik a v novém poháru přírodních okruhů.

Slovácký okruh
Přebor ČR Klasik, MČR Supermono, JPHZ Sidecar, Road Racing Cup
MČR Supermono
1.- Libor Kamenický (Mali Jawa 06) 10 kol / 18:00,548
2.- Karel Kalina (CZE-Katyam 690) +41,663
3.- Daniel Zörnweg (GER-MZ Scorpion) +59,984
4.- Václav Jakl (CZE-Cagiva/KTM) +1:17,346
5.- Patrik Jurák (CZE-Yamaha JPS) +1:19,522

Přebor ČR do 175 ccm
1.- Eduard Klimek (CZE-MZ Vihur) 8 kol / 18:28,723
2.- Joachim Roscher (GER-Yamaha AS Z) +16,992
3.- Lukáš Bělič (CZE-Kovrovec 175) +17,891
4.- Jaromír Tázler jr. (CZE-MZ AHRA JT) +26,697
5.- Libor Vrzáň (CZE-Maico RS 125) +36,351

Přebor ČR do 250 ccm
1.- Pavel Navrátil (CZE-Yamaha DS 7) 8 kol / 16:20,498
2.- Lubomír Koudelka (CZE-Yamaha TD 250) +15,026
3.- Jiří Švihnos (CZE-Yamaha DS 7) +33,157
4.- Petr Krsek (CZE-ČZ 250) +51,767
5.- Josef Binár (CZE-ČZ 250) +1:10,337

Přebor ČR do 350 ccm
1.- Marek Koudelka (CZE-Yamaha) 8 kol / 16:10,564
2.- Martin Loicht (AUT-Yamaha R5) +0,909
3.- Martin Veselý (CZE-Yamaha R5) +14,906
4.- Vítězslav Hatan (CZE-Yamaha) +32,328
5.- Heinz Rosner (GER-MZ) +56,769

Přebor ČR do 500 ccm
1.- František Loučka (CZE-Triumph Wilson) 8 kol / 16:54,813
2.- Jan Volák (CZE-Honda CB500) +12,474
3.- Pavel Strapina (CZE-Honda CB500) +12,679
4.- Karel Kafuněk (CZE-Honda CB500) +13,568
5.- Michal Pavlata (CZE-Honda CB500) +16,104

Přebor ČR do 750 ccm
1.- Frank Mrazek (CZE-Triumph) 8 kol / 16:49,492
2.- Vavřín Pátek (CZE-Moto Guzzi V7) +0,788
3.- Petr Kunz (CZE-Honda) +6,819

JPHZM Sidecar
1.- P. Verbík / M. Panáček (CZE-Yamaha Windle 750) 0,90 bodů
2.- R. Bílý / M. Vorel (CZE-Suzuki 1000 Tamara) 1,25
3.- E. Dolenc / S. Habat (SLO-BMW R100 RS) 1,71
4.- P. Šlezar / M. Šlezar (CZE-Suzuki Schmidt) 1,96
5.- J. Polívka / K. Petráš (CZE-Ural 650) 3,32

Volný závod 125 ccm Sportproduction (Road Racing Cup)
1.- Petr Nečesaný (CZE-Aprilia) 10 kol / 20:29,739
2.- Radek Lamich (CZE-Aprilia) +12,220
3.- Oldřich Hanák (CZE-Aprilia) +13,348
4.- Aleš Vochoč (CZE-Cagiva) +27,805
5.- Anežka Svobodová (CZE-Aprilia) +47,534

Volný závod 250 ccm Sportproduction (Road Racing Cup)
1.- Dan Vysloužil (CZE-Suzuki) 10 kol / 19:39,360
2.- Pavel Jančík (CZE-Suzuki) +2,625
3.- Jan Vysloužil (CZE-Aprilia) +4,113
4.- Petr Křen (CZE-Aprilia) +20,277
5.- Petr Kunz (CZE-Yamaha) +44,738

Volný závod GP 125 ccm (Road Racing Cup)
1.- Patrik Kolář (CZE-Honda) 10 kol / 18:35,322
2.- Steffen Gramer (GER-Aprilia) +0,709
3.- Oldřich Podlipný (CZE-Honda) +11,602
4.- Dušan Novosád (CZE-Honda) +41,324
5.- Martin Loicht (AUT-Honda) +51,707

Volný závod GP 250 ccm (Road Racing Cup)
1.- Henrik Voit (GER-Aprilia) 10 kol / 17:31,534
2.- Pavel Navrátil (CZE-Honda) +21,386
3.- Jaroslav Havrda (CZE-Yamaha) +1:46,899
4.- Pavel Matuš (CZE-Honda) -1 kolo
5.- David Novotný (CZE-Yamaha) -1 kolo