vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IRTA test Moto2 2020 – Jerez (středa)

Foto: Italtrans Racing Team
IRTA test Moto2 2020 – Jerez (středa)
19.02.2020
 

Na okruhu ve španělském Jerezu dnes začal první letošní oficiální test kategorie Moto2.


IRTA test Moto2 2020 – Jerez (středa)

1.

Remy GARDNER

AUS

Onexox TKKR SAG Team

KALEX

1:40.848

 

2.

Enea BASTIANINI

ITA

Italtrans Racing Team

KALEX

1:41.117

+0.269

3.

Thomas LUTHI

SWI

Liqui Moly Intact GP

KALEX

1:41.346

+0.498

4.

Edgar PONS

SPA

Federal Oil Gresini Moto2

KALEX

1:41.435

+0.587

5.

Aron CANET

SPA

Aspar Team

SPEED UP

1:41.439

+0.591

6.

Tetsuta NAGASHIMA

JPN

Red Bull KTM Ajo

KALEX

1:41.445

+0.597

7.

Simone CORSI

ITA

MV Agusta Forward Racing

MV AGUSTA

1:41.476

+0.628

8.

Jorge NAVARRO

SPA

Speed Up Racing

SPEED UP

1:41.585

+0.737

9.

Xavi VIERGE

SPA

Petronas Sprinta Racing

KALEX

1:41.681

+0.833

10.

F. DI GIANNANTONIO

ITA

Speed Up Racing

SPEED UP

1:41.733

+0.885

11.

Augusto FERNANDEZ

SPA

EG 0.0 Marc VDS

KALEX

1:41.763

+0.915

12.

Luca MARINI

ITA

SKY Racing Team VR46

KALEX

1:41.879

+1.031

13.

Marcel SCHROTTER

GER

Liqui Moly Intact GP

KALEX

1:41.880

+1.032

14.

Marco BEZZECCHI

ITA

SKY Racing Team VR46

KALEX

1:41.910

+1.062

15.

Hector GARZO

SPA

Flexbox HP 40

KALEX

1:42.063

+1.215

16.

Nicolo BULEGA

ITA

Federal Oil Gresini Moto2

KALEX

1:42.118

+1.270

17.

Jake DIXON

GBR

Petronas Sprinta Racing

KALEX

1:42.131

+1.283

18.

Somkiat CHANTRA

THA

Idemitsu Honda Team Asia

KALEX

1:42.157

+1.309

19.

Bo BENDSNEYDER

NED

NTS RW Racing GP

NTS

1:42.211

+1.363

20.

Jorge MARTIN

SPA

Red Bull KTM Ajo

KALEX

1:42.236

+1.388

21.

Jesko RAFFIN

SWI

NTS RW Racing GP

NTS

1:42.282

+1.434

22.

Lorenzo BALDASARRI

ITA

Flexbox HP 40

KALEX

1:42.348

+1.500

23.

Joe ROBERTS

USA

American Racing

KALEX

1:42.402

+1.554

24.

Hafizh SYAHRIN

MAL

Aspar Team

SPEED UP

1:42.459

+1.611

25.

Stefano MANZI

ITA

MV Agusta Forward Racing

MV AGUSTA

1:42.747

+1.899

26.

L. DALLA PORTA

ITA

Italtrans Racing Team

KALEX

1:43.044

+2.196

27.

Marcos RAMIREZ

SPA

American Racing

KALEX

1:43.321

+2.473

28.

Andi FARID IZDIHAR

INA

Idemitsu Honda Team Asia

KALEX

1:43.526

+2.678