nzi-2020
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Emilia Romagna 2020 – neděle

Foto: Yamaha
GP Emilia Romagna 2020 – neděle
20.09.2020
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky závodů z okruhu v Misanu, kde se jede Grand Prix regionu Emilia Romagna.


Kategorie MotoE – závod
1 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 7 kol / 12'11.053
2 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA +0.996
3 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA +1.098
4 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA +3.907
5 Alessandro ZACCONE ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA +4.619
6 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA +6.046
7 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +6.097
8 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA +6.775
9 Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA +6.672
10 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +7.042
11 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA +7.868
12 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA +11.514
13 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA +12.652
14 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA +15.533
15 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA +27.210
16 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA +38.363
---------------------------
DNF Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA
DNF Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA

Kategorie Moto3 – závod
1 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 23 kol / 39'30.124
2 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM +0.036
3 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA +0.121
4 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM +0.199
5 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA +0.280
6 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM +0.439
7 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM +0.678
8 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM +0.791
9 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM +0.939
10 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA +1.125
11 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA +1.452
12 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA +1.687
13 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA +4.331
14 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM +5.925
15 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM +6.165
16 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA +6.249
17 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA +7.167
18 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA +12.714
19 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM +18.045
20 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA +20.184
21 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM +20.498
22 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM +20.291
23 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM +20.555
24 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA +24.967
25 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA +25.264
26 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM +27.159
27 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM +27.848
---------------------
DNF Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM
DNF Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA
DNF Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA

Kategorie Moto2 – závod
1 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 10 kol / 16'11.977
2 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +0.720
3 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX +1.124
4 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +2.310
5 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX +4.132
6 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX +7.201
7 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP +7.558
8 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP +7.704
9 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX +7.762
10 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX +8.249
11 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX +8.141
12 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA +8.663
13 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP +9.189
14 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX +12.538
15 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA +12.744
16 Mattia PASINI ITA Red Bull KTM Ajo KALEX +12.935
17 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX +13.227
18 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX +13.779
19 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP +14.525
20 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX +15.028
21 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX +15.511
22 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS +18.160
23 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX +18.079
24 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX +21.265
25 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX +25.587
-------------------------
DNF Piotr BIESIEKIRSKI POL NTS RW Racing GP NTS
DNF Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX
DNS Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX
DNS Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX

Kategorie MotoGP – závod
1 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 27 kol / 41:55,846
2 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI +2,425
3 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM +4,528
4 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA +6,419
5 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM +7,368
6 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA +11,139
7 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA +11,929
8 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI +13,113
9 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA +15,880
10 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI +17,682
11 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI +23,144
12 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI +24,962
13 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA +30,008
----------------------
DNF Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM
DNF Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI
DNF Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA
DNF Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI
DNF Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI
DNF Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM
DNF Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA
DNS Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA