nzi-2020
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Emilia Romagna 2020 – pátek

Foto: Yamaha
GP Emilia Romagna 2020 – pátek
18.09.2020
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky pátečních volných tréninků Grand Prix regionu Emilia Romagna na okruhu v Misanu.


Kategorie Moto3 – 1. volný trénink
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'41.962
2 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'42.126 +0.164
3 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'42.152 +0.190
4 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'42.212 +0.250
5 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'42.224 +0.262
6 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 1'42.246 +0.284
7 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.389 1+0.427
8 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'42.400 +0.438
9 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'42.462 +0.500
10 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.471 +0.509
11 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'42.521 +0.559
12 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'42.548 +0.586
13 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.640 +0.678
14 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.651 +0.689
15 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'42.663 +0.701
16 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'42.728 +0.766
17 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'42.839 +0.877
18 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'42.902 +0.940
19 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'42.916 +0.954
20 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.978 +1.016
21 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 1'43.055 +1.093
22 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 1'43.059 +1.097
23 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 1'43.060 +1.098
24 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.110 +1.148
25 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'43.180 +1.218
26 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'43.654 +1.692
27 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'43.667 +1.705
28 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'43.684 +1.722
29 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'43.707 +1.745
30 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.947 +1.985
31 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'44.056 +2.094

Kategorie MotoGP – 1. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'31.721
2 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'31.811 +0.090
3 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'31.841 +0.120
4 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'31.926 +0.205
5 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'31.965 +0.244
6 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'32.102 +0.381
7 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'32.152 +0.431
8 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'32.170 +0.449
9 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.185 +0.464
10 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'32.410 +0.689
11 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'32.435 +0.714
12 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.437 +0.716
13 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.589 +0.868
14 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.611 +0.890
15 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'32.627 +0.906
16 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.634 +0.913
17 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.832 +1.111
18 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'33.101 +1.380
19 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'33.183 +1.462
20 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'33.384 +1.663
21 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'33.496+.775

Kategorie Moto2 – 1. volný trénink
1 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'36.262
2 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 1'36.433 +0.171
3 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'36.445 +0.183
4 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'36.509 +0.247
5 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'36.520 +0.258
6 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'36.543 +0.281
7 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.557 +0.295
8 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'36.557 +0.295
9 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'36.563 +0.301
10 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'36.696 +0.434
11 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'36.707 +0.445
12 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'36.721 +0.459
13 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'36.755 +0.493
14 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 1'36.914 +0.652
15 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'36.922 +0.660
16 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'37.016 +0.754
17 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'37.054 +0.792
18 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'37.275 +1.013
19 Mattia PASINI ITA Red Bull KTM Ajo KTM 1'37.352 +1.090
20 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.379 +1.117
21 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'37.396 +1.134
22 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.411 +1.149
23 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'37.451 +1.189
24 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 1'37.534 +1.272
25 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'37.572 +1.310
26 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.594 +1.332
27 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'37.626 +1.364
28 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'38.009 +1.747
29 Piotr BIESIEKIRSKI POL NTS RW Racing GP NTS 1'42.020 +5.758

Kategorie MotoE – 1. volný trénink
1 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'43.400
2 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA 1'43.427 +0.027
3 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'43.572 +0.172
4 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'43.591 +0.191
5 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA 1'43.873 +0.473
6 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'43.931 +0.531
7 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA 1'43.953 +0.553
8 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'43.966 +0.566
9 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'43.974 +0.574
10 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'44.078 +0.678
11 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'44.201 +0.801
12 Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'44.275 +0.875
13 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'44.410 +1.010
14 Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'44.463 +1.063
15 Alessandro ZACCONE ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'44.505 +1.105
16 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'44.711 +1.311
17 18 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'44.751 +1.351
18 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA 1'45.166 +1.766

Kategorie Moto3 – 2. volný trénink
1 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 1'41.663
2 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'41.983 +0.320
3 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'42.075 +0.412
4 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'42.089 +0.426
5 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.120 +0.457
6 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.133 +0.470
7 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'42.198 +0.535
8 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'42.227 +0.564
9 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.277 +0.614
10 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'42.310 +0.647
11 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.313 +0.650
12 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'42.353 +0.690
13 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.360 +0.697
14 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.445 +0.782
15 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'42.483 +0.820
16 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'42.487 +0.824
17 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'42.493 +0.830
18 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'42.559 +0.896
19 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'42.561 +0.898
20 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'42.572 +0.909
21 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'42.593 +0.930
22 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'42.617 +0.954
23 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'42.656 +0.993
24 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 1'42.679 +1.016
25 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'42.773 +1.110
26 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.845 +1.182
27 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'42.912 +1.249
28 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'42.912 +1.249
29 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 1'43.211 +1.548
30 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 1'43.349 +1.686
31 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.563 +1.900

Kategorie MotoGP – 2. volný trénink
1 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'31.628
2 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'31.630 +0.002
3 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'31.644 +0.016
4 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'31.669 +0.041
5 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'31.699 +0.071
6 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'31.973 +0.345
7 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'32.032 +0.404
8 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'32.072 +0.444
9 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.126 +0.498
10 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'32.138 +0.510
11 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'32.238 +0.610
12 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.263 +0.635
13 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'32.279 +0.651
14 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.307 +0.679
15 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.339 +0.711
16 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.369 +0.741
17 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.407 +0.779
18 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'32.692 +1.064
19 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'32.788 +1.160
20 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.916 +1.288
-------------------------------
DNS Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA

Kategorie Moto2 – 2. volný trénink
1 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'35.956
2 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'36.046 +0.090
3 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'36.157 +0.201
4 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'36.161 +0.205
5 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 1'36.251 +0.295
6 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'36.284 +0.328
7 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'36.317 +0.361
8 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'36.467 +0.511
9 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'36.581 +0.625
10 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'36.594 +0.638
11 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'36.660 +0.704
12 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 1'36.699 +0.743
13 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 1'36.709 +0.753
14 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'36.713 +0.757
15 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'36.721 +0.765
16 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'36.722 +0.766
17 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'36.754 +0.798
18 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.790 +0.834
19 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'36.873 +0.917
20 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'37.021 +1.065
21 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'37.109 +1.153
22 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'37.142 +1.186
23 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'37.178 +1.222
24 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.291 +1.335
25 Mattia PASINI ITA Red Bull KTM Ajo KTM 1'37.459 +1.503
26 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.516 +1.560
27 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.671 +1.715
28 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'38.263 +2.307
29 Piotr BIESIEKIRSKI POL NTS RW Racing GP NTS 1'40.622 +4.666

Kategorie MotoE – 2. volný trénink
1 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'42.910
2 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'43.117 0.207
3 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'43.162 0.252
4 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'43.319 0.409
5 Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'43.445 0.535
6 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA 1'43.587 0.677
7 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'43.598 0.688
8 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'43.685 0.775
9 Alessandro ZACCONE ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'43.689 0.779
10 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA 1'43.748 0.838
11 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'43.783 0.873
12 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA 1'43.925 1.015
13 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'43.976 1.066
14 Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'44.007 1.097
15 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'44.216 1.306
16 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'44.476 1.566
17 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'44.507 1.597
18 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA 1'44.670 1.760