nzi-2020
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Emilia Romagna 2020 – sobota

Foto: Petronas SRT Team
GP Emilia Romagna 2020 – sobota
19.09.2020
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na Grand Prix regionu Emilia Romagna na okruhu v Misanu.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'41.155
2 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'41.553 +0.398
3 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'41.661 +0.506
4 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'41.692 +0.537
5 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'41.695 +0.540
6 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'41.762 +0.607
7 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'41.772 +0.617
8 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'41.837 +0.682
9 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'41.865 +0.710
10 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'41.913 +0.758
11 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'41.936 +0.781
12 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 1'42.002 +0.847
13 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'42.022 +0.867
14 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.041 +0.886
15 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.062 +0.907
16 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'42.086 +0.931
17 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.142 +0.987
18 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 1'42.145 +0.990
19 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.175 +1.020
20 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'42.240 +1.085
21 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'42.310 +1.155
22 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.319 +1.164
23 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.321 +1.166
24 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 1'42.369 +1.214
25 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'42.390 +1.235
26 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'42.460 +1.305
27 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'42.479 +1.324
28 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'42.480 +1.325
29 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'42.640 +1.485
30 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'42.826 +1.671
31 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'43.047 +1.892

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'31.127
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'31.185 +0.058
3 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'31.359 +0.232
4 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'31.429 +0.302
5 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'31.626 +0.499
6 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'31.680 +0.553
7 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'31.701 +0.574
8 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'31.753 +0.626
9 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'31.760 +0.633
10 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'31.826 +0.699
11 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'31.860 +0.733
12 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'31.890 +0.763
13 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'31.894 +0.767
14 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'31.962 +0.835
15 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'32.229 +1.102
16 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'32.260 +1.133
17 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.292 +1.165
18 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.378 +1.251
19 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'33.021 +1.894
20 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'33.048 +1.921
----------------------
Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'35.649
2 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'35.800 +0.151
3 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'35.820 +0.171
4 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'35.825 +0.176
5 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'35.968 +0.319
6 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'35.978 +0.329
7 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'36.019 +0.370
8 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'36.045 +0.396
9 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'36.133 +0.484
10 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'36.147 +0.498
11 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.211 +0.562
12 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'36.225 +0.576
13 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 1'36.239 +0.590
14 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'36.255 +0.606
15 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'36.279 +0.630
16 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 1'36.286 +0.637
17 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'36.376 +0.727
18 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'36.388 +0.739
19 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 1'36.469 +0.820
20 Mattia PASINI ITA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.476 +0.827
21 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'36.489 +0.840
22 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'36.552 +0.903
23 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'36.626 +0.977
24 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'36.679 +1.030
25 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'36.982 +1.333
26 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.189 +1.540
27 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'37.252 +1.603
28 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.719 +2.070
29 Piotr BIESIEKIRSKI POL NTS RW Racing GP NTS 1'39.528 +3.879

Kategorie MotoE – Epole
1 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'43.154
2 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'43.165 +0.011
3 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'43.297 +0.143
4 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'43.352 +0.198
5 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA 1'43.417 +0.263
6 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'43.432 +0.278
7 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'43.502 +0.348
8 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA 1'43.845 +0.691
9 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'43.850 +0.696
10 Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'43.906 +0.752
11 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'43.990 +0.836
12 Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'44.133 +0.979
13 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA 1'44.139 +0.985
14 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'44.251 +1.097
15 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'44.502 +1.348
16 Alessandro ZACCONE ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'44.591 +1.437
17 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'45.310 +2.156
18 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA 1'45.965 +2.811

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.223
2 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.305 +0.082
3 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.378 +0.155
4 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.421 +0.198
5 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'42.564 +0.341
6 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.704 +0.481
7 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'42.717 +0.494
8 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'42.751 +0.528
9 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'42.868 +0.645
10 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'43.052 +0.829
11 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'43.074 +0.851
12 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 1'43.210 +0.987
13 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.217 +0.994
14 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'43.388 +1.165
15 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 1'43.418 +1.195
16 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'43.794 +1.571
17 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'43.850 +1.627

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'41.705
2 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'41.793 +0.088
3 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'41.797 +0.092
4 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'41.851 +0.146
5 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'41.873 +0.168
6 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'41.961 +0.256
7 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 1'41.963 +0.258
8 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'41.971 +0.266
9 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 1'42.044 +0.339
10 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'42.129 +0.424
11 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'42.296 +0.591
12 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'42.314 +0.609
13 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.375 +0.670
14 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.460 +0.755
15 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'42.742 +1.037
16 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.855 +1.150
17 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 1'43.133 +1.428
18 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'43.671 +1.966

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'32.005
2 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.103 +0.098
3 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.124 +0.119
4 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.145 +0.140
5 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.295 +0.290
6 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'32.348 +0.343
7 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.382 +0.377
8 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'32.425 +0.420
9 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.518 +0.513
10 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'32.545 +0.540
11 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.553 +0.548
12 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.558 +0.553
13 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'32.603 +0.598
14 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'32.605 +0.600
15 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'32.638 +0.633
16 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.815 +0.810
17 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.923 +0.918
18 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'33.097 +1.092
19 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'33.502 +1.497
20 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'33.977 +1.972

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'31.559
2 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'31.612 +0.053
3 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'31.715 +0.156
4 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'31.764 +0.205
5 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'31.841 +0.282
6 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'31.912 +0.353
7 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.198 +0.639
8 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.275 +0.716
9 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.486 +0.927
10 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'32.850 +1.291

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'31.077
2 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'31.153 +0.076
3 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'31.222 +0.145
4 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'31.308 +0.231
5 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'31.313 +0.236
6 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'31.389 +0.312
7 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'31.436 +0.359
8 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'31.566 +0.489
9 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'31.574 +0.497
10 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'31.581 +0.504
11 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'31.617 +0.540
12 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'32.284 +1.207

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'36.129
2 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'36.208 +0.079
3 Mattia PASINI ITA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.239 +0.110
4 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'36.254 +0.125
5 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'36.304 +0.175
6 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 1'36.335 +0.206
7 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'36.342 +0.213
8 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'36.551 +0.422
9 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'36.569 +0.440
10 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'36.760 +0.631
11 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'36.869 +0.740
12 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.044 +0.915
13 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'37.409 +1.280
14 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.812 +1.683
15 Piotr BIESIEKIRSKI POL NTS RW Racing GP NTS 1'39.413 +3.284

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'35.271
2 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'35.307 +0.036
3 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'35.619 +0.348
4 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'35.740 +0.469
5 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'35.789 +0.518
6 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'35.803 +0.532
7 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'35.814 +0.543
8 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'35.928 +0.657
9 Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP 1'35.952 +0.681
10 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'35.979 +0.708
11 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'36.033 +0.762
12 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'36.054 +0.783
13 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.087 +0.816
14 Mattia PASINI ITA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.154 +0.883
15 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'36.210 +0.939
16 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 1'36.242 +0.971
17 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'36.245 +0.974
18 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 1'36.396 +1.125

Kategorie MotoE – 1. závod
1 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 7 kol / 12'11.346
2 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA +0.103
3 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA +0.075
4 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA +2.531
5 Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA +6.578
6 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA +7.695
7 Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA +8.277
8 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA +8.336
9 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +8.553
10 Alessandro ZACCONE ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA +8.640
11 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA +11.566
12 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA +16.973
13 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA +17.538
------------------------------------
DNF Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA
DNF Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA
DNF Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA
DNF Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA
DNF Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA