nzi-2020
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Francie 2020 – neděle

Foto: Yamaha
GP Francie 2020 – neděle
11.10.2020
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky závodů z okruhu Bugatti v Le Mans, kde se koná odložená Grand Prix Francie.


Kategorie Moto3 – závod
1 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 22 kol / 37'37.384
2 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA +0.142
3 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM +0.198
4 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA +0.336
5 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM +0.569
6 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM +0.834
7 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM +1.361
8 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA +1.625
9 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA +15.003
10 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM +15.139
11 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA +15.269
12 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA +15.381
13 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA +15.574
14 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM +15.729
15 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM +17.743
16 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM +18.991
17 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM +19.173
18 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA +25.148
19 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA +26.189
20 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA +26.360
21 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM +26.959
22 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM +30.306
------------------------------------
DNF Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA
DNF John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA
DNF Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA
DNF Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM
DNF Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM
DNF Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy
DNF Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA
DNF Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA
DNF Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA

Kategorie MotoGP – závod
1 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 26 kol / 45'54.736
2 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA +1.273
3 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM +1.711
4 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI +3.911
5 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI +4.310
6 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM +4.466
7 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA +5.921
8 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA +15.597
9 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA +16.687
10 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA +16.895
11 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI +16.980
12 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM +27.321
13 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI +33.351
14 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA +39.176
15 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM +51.087
---------------------------
NC Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI
DNF Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI
DNF Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA
DNF Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA
DNF Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI
DNF Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA
DNF Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA

Kategorie Moto2 – závod
1 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 25 kol / 41'27.648
2 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX +3.822
3 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +4.184
4 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX +5.884
5 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX +21.668
6 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX +29.197
7 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Termozeta Speed Up SPEED UP +32.249
8 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX +34.376
9 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX +35.392
10 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX +35.521
11 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX +37.720
12 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX +37.910
13 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX +38.423
14 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA +43.464
15 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP +44.036
16 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA +44.217
17 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +59.550
18 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX +1'09.735
19 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX +1'09.751
20 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS +1'12.930
21 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX +1'14.158
22 Piotr BIESIEKIRSKI POL NTS RW Racing GP NTS -1 kolo
---------------------------
DNF Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX
DNF Jorge NAVARRO SPA Termozeta Speed Up SPEED UP
DNF Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX
DNF Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX
DNF Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX
DNF Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KALEX
DNF Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX

Kategorie MotoE – závod
1 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA 7 kol
2 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA +0,166
3 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA +1,294
4 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA +2,353
5 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA +6,017
6 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA +6,490
7 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA +10,066
8 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA +10,472
9 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA +10,663
10 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +11,101
11 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA +11,298
12 Alessandro ZACCONE ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA +12,327
13 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA +20,842
14 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA +20,954
15 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA +24,376
-------------------------
DNF Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA
DNF Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA
DNF Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA