nzi-2020
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP San Marina 2020 – pátek

Foto: Honda
GP San Marina 2020 – pátek
11.09.2020
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky pátečních volných tréninků z okruhu v Misanu, kde se tento víkend koná Grand Prix San Marina.


Kategorie Moto3 – 1. volný trénink
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.501
2 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'42.735 +0.234
3 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'43.067 +0.566
4 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'43.128 +0.627
5 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'43.146 +0.645
6 Stefano NEPA ITA Pull&Bear Aspar Team Moto3 KTM 1'43.294 +0.793
7 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'43.300 +0.799
8 Albert ARENAS SPA Pull&Bear Aspar Team Moto3 KTM 1'43.318 +0.817
9 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.400 +0.899
10 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'43.418 +0.917
11 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 1'43.651 +1.150
12 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'43.681 +1.180
13 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.691 +1.190
14 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 1'43.720 +1.219
15 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'43.726 +1.225
16 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'43.766 +1.265
17 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.917 +1.416
18 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'44.009 +1.508
19 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'44.011 +1.510
20 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'44.122 +1.621
21 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'44.363 +1.862
22 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 1'44.380 +1.879
23 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 1'44.813 +2.312
24 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'44.862 +2.361
25 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'44.880 +2.379
26 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'44.904 +2.403
27 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'44.959 +2.458
28 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'45.258 +2.757
29 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'45.313 +2.812
30 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 1'45.314 +2.813
31 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'45.378 +2.877

Kategorie MotoGP – 1. volný trénink
1 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.198
2 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.748 +0.550
3 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.949 +0.751
4 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'33.181 +0.983
5 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'33.244 +1.046
6 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'33.497 +1.299
7 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'33.502 +1.304
8 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'33.538 +1.340
9 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.569 +1.371
10 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'33.654 +1.456
11 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'33.693 +1.495
12 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'33.694 +1.496
13 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.828 +1.630
14 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'33.868 +1.670
15 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'33.921 +1.723
16 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'34.040 +1.842
17 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'34.101 +1.903
18 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'34.154 +1.956
19 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'34.323 +2.125
20 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'34.553 +2.355
21 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'34.619 +2.421
22 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'34.645 +2.447

Kategorie Moto2 – 1. volný trénink
1 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'37.245
2 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.475 +0.230
3 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.593 +0.348
4 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'37.697 +0.452
5 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'37.785 +0.540
6 Aron CANET SPA Oceanica Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'37.844 +0.599
7 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'37.889 +0.644
8 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.929 +0.684
9 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'38.005 +0.760
10 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'38.027 +0.782
11 Hafizh SYAHRIN MAL Oceanica Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'38.056 +0.811
12 Fabio DI GIANNANTONIO ITA +EGO Speed Up SPEED UP 1'38.061 +0.816
13 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'38.174 +0.929
14 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'38.225 +0.980
15 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 1'38.354 +1.109
16 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'38.356 +1.111
17 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'38.392 +1.147
18 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'38.402 +1.157
19 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up SPEED UP 1'38.464 +1.219
20 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 1'38.495 +1.250
21 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'38.526 +1.281
22 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'38.594 +1.349
23 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 1'38.691 +1.446
24 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'38.919 +1.674
25 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'39.097 +1.852
26 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'39.286 +2.041
27 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'39.425 +2.180
28 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'39.737 +2.492
29 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 1'40.173 +2.928

Kategorie Moto3 – 2. volný trénink
1 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'42.783
2 Albert ARENAS SPA Pull&Bear Aspar Team Moto3 KTM 1'42.833 +0.050
3 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.854 +0.071
4 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'42.884 +0.101
5 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'43.012 +0.229
6 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'43.050 +0.267
7 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'43.145 +0.362
8 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 1'43.155 +0.372
9 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'43.163 +0.380
10 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'43.180 +0.397
11 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'43.216 +0.433
12 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.271 +0.488
13 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'43.275 +0.492
14 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'43.295 +0.512
15 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.425 +0.642
16 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'43.525 +0.742
17 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 1'43.594 +0.811
18 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'43.804 +1.021
19 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'43.826 +1.043
20 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'43.845 +1.062
21 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'43.895 +1.112
22 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'44.029 +1.246
23 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'44.060 +1.277
24 Stefano NEPA ITA Pull&Bear Aspar Team Moto3 KTM 1'44.149 +1.366
25 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'44.194 +1.411
26 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'44.314 +1.531
27 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'44.454 +1.671
28 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 1'44.484 +1.701
29 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 1'44.510 +1.727
30 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 1'44.528 +1.745
31 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'45.058 +2.275

Kategorie MotoE – 1. volný trénink
1 A.DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'44.628
2 M.CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'44.879
3 M.FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'44.892
4 E.GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'45.050
5 D.AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'45.142
6 X.SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA 1'45.149
7 M.DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA 1'45.204
8 N.TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'45.302
9 J.TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'45.417
10 L.TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'45.626
11 T.MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'45.761
12 A.ZACCONE ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'45.901
13 J.HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'46.081
14 M.HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'46.991
15 X.CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'47.058
16 J.KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA 1'47.340
17 A.MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'47.530
18 N.CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA 1'48.944

Kategorie MotoGP – 2. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.189
2 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.367 +0.178
3 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.476 +0.287
4 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'32.675 +0.486
5 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.732 +0.543
6 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.742 +0.553
7 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'32.825 +0.636
8 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.920 +0.731
9 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'32.935 +0.746
10 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.936 +0.747
11 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'32.945 +0.756
12 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'32.975 +0.786
13 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'33.015 +0.826
14 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'33.049 +0.860
15 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'33.124 +0.935
16 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'33.368 +1.179
17 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'33.400 +1.211
18 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'33.568 +1.379
19 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'33.631 +1.442
20 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'33.696 +1.507
21 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'33.806 +1.617
22 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'33.923 +1.734

Kategorie Moto2 – 2. volný trénink
1 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'36.933
2 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'36.992 +0.059
3 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'37.048 +0.115
4 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.181 +0.248
5 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.211 +0.278
6 Fabio DI GIANNANTONIO ITA +EGO Speed Up SPEED UP 1'37.243 +0.310
7 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.345 +0.412
8 Hafizh SYAHRIN MAL Oceanica Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'37.465 +0.532
9 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up SPEED UP 1'37.474 +0.541
10 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'37.510 +0.577
11 Aron CANET SPA Oceanica Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'37.531 +0.598
12 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'37.555 +0.622
13 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'37.566 +0.633
14 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 1'37.719 +0.786
15 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'37.725 +0.792
16 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 1'37.770 +0.837
17 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'37.814 +0.881
18 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 1'37.890 +0.957
19 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'37.913 +0.980
20 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'37.995 +1.062
21 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'38.008 +1.075
22 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'38.009 +1.076
23 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'38.242 +1.309
24 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'38.295 +1.362
25 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'38.498 +1.565
26 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'38.547 +1.614
27 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'38.833 +1.900
28 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'38.907 +1.974
29 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 1'40.968 +4.035

Kategorie MotoE – 2. volný trénink
1 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'43.990
2 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'44.022 +0.032
3 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'44.178 +0.188
4 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'44.450 +0.460
5 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'44.542 +0.552
6 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'44.585 +0.595
7 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA 1'44.666 +0.676
8 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA 1'44.729 +0.739
9 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA 1'44.752 +0.762
10 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'44.776 +0.786
11 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'44.792 +0.802
12 Alessandro ZACCONE ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'45.205 +1.215
13 Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'45.230 +1.240
14 Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'45.504 +1.514
15 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'45.518 +1.528
16 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'45.735 +1.745
17 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'46.012 +2.022
18 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA 1'46.276 +2.286