nzi-2020
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Španělska 2020 – neděle

Foto: Yamaha
GP Španělska 2020 – neděle
19.07.2020
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky závodů druhého podniku silničního Mistrovství světa motocyklů.


Kategorie MotoE – závod
1 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 7 kol / 10'55.542
2 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA +3.044
3 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA +3.299
4 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA +3.517
5 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA +4.082
6 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA +4.245
7 Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA +4.906
8 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA +5.475
9 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA +5.795
10 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA +8.484
11 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA +8.791
12 Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA +10.301
13 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA +10.579
14 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +10.868
15 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA +14.311
16 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA +21.385
17 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA +26.977

Kategorie Moto3 – závod
1 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 22 kol / 39'26.256
2 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA +0.340
3 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA +0.369
4 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM +0.546
5 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM +0.634
6 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM +0.682
7 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA +0.753
8 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA +0.881
9 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA +0.986
10 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA +3.646
11 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM +3.751
12 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM +3.936
13 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA +4.157
14 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA +6.086
15 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA +5.608
16 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA +6.098
17 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA +6.256
18 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM +17.642
19 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM +28.324
20 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM +28.406
21 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM +28.640
22 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA +28.844
23 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM +29.026
24 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM +33.352
25 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM -1 kolo
------------------------------
DNF John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA
DNF Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA
DNF Filip SALAČ CZE Rivacold Snipers Team HONDA
DNF Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM
DNF Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA
DNF Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM

Kategorie Moto2 – závod
1 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 23 kol / 39'23.297
2 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX +1.271
3 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KALEX +4.838
4 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX +6.200
5 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP +10.794
6 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP +15.578
7 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX +17.426
8 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX +19.416
9 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX +19.505
10 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX +19.590
11 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA +21.269
12 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX +21.405
13 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX +24.550
14 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX +26.232
15 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA +27.303
16 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX +32.566
17 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX +33.951
18 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX +36.432
19 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX +43.699
20 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX +43.889
21 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS +1'02.884
22 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX +1'09.455
23 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX -1 kolo
---------------------------
DNF Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX
DNF Fabio DI GIANNANTONIO ITA HDR Heidrun Speed Up SPEED UP
DNF Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX
DNF Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX
DNF Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS
DNF Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX
DNF Jorge NAVARRO SPA HDR Heidrun Speed Up SPEED UP

Kategorie MotoGP – závod
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 25 kol / 41:23,796
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA +4,603
3 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI +5,946
4 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI +6,668
5 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA +6,844
6 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM +6,938
7 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI +13,027
8 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM +13,441
9 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI +19,651
10 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA +21,553
11 Johann ZARCO FRA Hublot Reale Avintia Racing DUCATI +25,100
12 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA +27,350
13 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM +29,640
14 Tito RABAT SPA Hublot Reale Avintia Racing DUCATI +32,898
15 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA +39,682
----------------------------------
DNF Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM
DNF Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA
DNF Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA
DNF Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA
DNF Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI
DNS Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA
DNS Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI