vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Karel Pešek o Sepangu

Foto: facebook.com/Karel-Pesek
Karel Pešek o Sepangu
17.12.2019
 

Pražský závodník Karel Pešek dokončil svůj další vytrvalostní závod, s jeho průběhem ale spokojený nebyl.


Ahoj,

Sepang 8 hodin máme za sebou, vlastně jenom 3 hodiny, počasí bylo opravdu šílený že se nedalo jet údajně.

U nás startoval Christian, povedla se mu líp kvalifikace na jedno kolo, poté Fede a já až třetí i když jsem nebyl nejpomalejší. Tak se to rozhodlo.

Začátek závodu byla obrovská smůla pro nás,Chris se necítil dobře na motorce, jelikož jsme měli furt problémy, ale i tak to nebylo špatný v jeho podání ale co aby se nestalo, vypadl kabel a motorka nám přestala jet, než nám ji dovezli do boxů, ztratili jsme spoustu času i když kluci to zvládli opravit velmi rychle tak už to bylo vše jen o tom to nějak dojet.

Ja jsem se dostal na posledních 40 minut na motoru i když to vypadalo že se ani nesvezu, tým řekl ať se obléknu, a že pojedu. Odehrálo se toho tolik že jsem byl dost naštvaný, ono to má taky své důvody. Tak, ale i tak jsem se snažil odvést svou práci na maximum, což se mi taky povedlo, zajížděl jsem dobrý časy na vodě, kolo, co kolo. Chytil jsem velmi dobrý tempo a z týmu jsem byl výrazně nejrychlejší. Můj Best lap na vodě, byl velmi slušný, když nepočítáte jezdce na Bridgestonenech.

Uvidíme, co teď bude dál, s týmem jsme měli sezení, musí se toho hodně změnit, protože takhle to dal nejde a jak všichni víte já chci vyhrávat a dělám proto maximum, co je v mých silách.

Děkuji všem