vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Aprilia ukázala nové eSPéčko

Foto: Aprilia
Aprilia ukázala nové eSPéčko
07.11.2019
 

Továrna Aprilia na výstavě EICMA představila nový závodní stroj Aprilia RS 250 SP.


Zcela nový závodní motocykl Aprilia RS 250 SP představila italská továrna z Noale. Na výstavě EICMA v Miláně byl stroj odprezentován nejvyššími zástupci Aprilie. Motocykl byl vyvinut ve spolupráci s firmou Ohvale a bude nasazen již během sezony 2020, kdy jej továrna Aprilie nabídne mladým jezdcům do italského šampionátu Campionato Italiano Velocità - CIV Junior.

Motocykl Aprilia RS 250 SP je vyvinut za pomoci kompletní dostupné technologie Noale Racing Department a jsou na něm použity ty nejlepší závodní komponenty firem Brembo, Öhlins, či SC Project. Pneumatiky Pirelli jsou nasazeny na sedmnáctipalcových kolech Marchesini. Cena motocyklu by měla být do 10 tisíc Euro.

Massimo Rivola, šéf závodního oddělení Aprilia Racing
„Nové mistrovství navazuje na tradici, díky níž je Aprilia jedinečná značka, která na závodní okruh přivedla generace mladých závodníků, a která vychovala skvělé šampióny. Od roku 2020 budeme díky partnerství s italskou federací opět poskytovat zábavu mladým lidem, kteří v tomto šampionátu najdou způsob, jak splnit své sny a možná, to je naše přání, zahájí svou cestu do světa závodních motorek.“