vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. listopadu do 27. listopadu 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IDM 2010 (Assen) – neděle

Autor: kast, Foto: Petr Štola
IDM 2010 (Assen) – neděle
22.08.2010
 

Max Neukirchner a Barry Veneman ovládli obě jízdy třídy IDM Superbike na okruhu Assen. Matěj Smrž 1.závod nedokončil, ve druhém si ovšem spravil chuť pódiovým umístěním v podobě druhého místa.

 

Matěj první jízdu nedokončil kvůli pádu v první zatáčce 3.kola. Zůstal naštěstí nezraněn, ale z pátečního tréninku, kdy ošklivě havaroval ve 190 km/h má značné pohmožděniny.

IDM Superbike – 1.jízda
  1.- Neukirchner Max (GER) Ten Kate Racing Products 28:42.825
  2.- Veneman Barry (NED) alpha Technik - Van Zon – BMW 28:50.213
  3.- Bauer Martin (AUT) KTM Superbike Team Germany 28:57.098
  4.- Muggeridge Karl (AUS) Holzhauer Racing Promotion 28:59.315
  5.- Daemen Werner (BEL) alphaTechnik - Van Zon – BMW 29:00.362
  6.- Teuchert Jörg (GER) Yamaha Motor Deutschland 29:00.463
  7.- van Keymeulen Didier (BEL) Yamaha Motor Deutschland 29:00.798
  8.- Andersen Kai Borre (NOR) 29:06.622
  9.- Stamm Roman (SUI) 29:06.832
10.- De Boer Danny (NED) Serco Racingteam 29:08.860
11.- Kallio Vesa (FIN) 29:13.510
12.- Johansson Hampus (SWE) 29:13.625
13.- Papunen Fredy (SWE) Wilbers-Witec-BMW-Racing 29:22.775
14.- Metcher Jed (AUS) RT Motorsports Racing 29:23.715
15.- Backlund Filip (SWE) 29:23.819
--------------------------------------------------------------------------------------------------
DNF Smrž Matěj (CZE) INGHART

IDM Supersport – závod
  1.- Schouten Raymond (NED) 24:25.098
  2.- Ranseder Michael (AUT) Team Fritze Tuning - Lietz Sport 24:26.675
 
3.- Cudlin Damian (AUS) Team MRC Austria 24:30.186
  4.- Wahr Kevin (GER) Holzhauer Racing Promotion 24:32.521
 
5.- Günther Jesco (GER) SKM Racing-Shell Advance 24:33.566
  6.- Sutter Daniel (SUI) Kawasaki Schnock Team Shell Advance 24:35.471
  7.- Kellner Christian (GER) SKM Racing-Shell Advance 24:36.339
  8.- Knobloch Günther (AUT) TECHNOGYM RACING TEAM Austria 24:36.369
 
9.- Kerschbaumer Stefan (AUT) Racing # 53 24:36.671
10.- Valk Kevin (NED) Willems Racing 24:39.447
11.- Eckhardt Pascal (GER) SKM Racing-Shell Advance 24:42.508
12.- Timmer Joop (NED) 24:46.419
13.- Frölich Georg (GER) Race Point Berlin 24:46.464
14.- Lauslehto Tatu (FIN) 24:50.317
15.- Gevers Randy (NED) 24:52.97

IDM Superbike – 2.jízda
  1.- Veneman Barry (NED) alpha Technik - Van Zon – BMW 16:56.485
  2.- Smrž Matěj (CZE) INGHART 16:56.547
  3.- Neukirchner Max (GER) Ten Kate Racing Products 16:57.029
  4.- Muggeridge Karl (AUS) Holzhauer Racing Promotion 16:58.490
  5.- Bauer Martin (AUT) KTM Superbike Team Germany 16:58.851
  6.- Daemen Werner (BEL) alphaTechnik - Van Zon – BMW 17:01.526

  7.- van Ginhoven Ghisbert (NED) RAC Racing 17:01.636
  8.- Nebel Stefan (GER) KTM Superbike Team Germany 17:02.900
  9.- Jones Gareth (AUS) RT Motorsports Racing 17:02.982
10.- De Boer Danny (NED) Serco Racingteam 17:05.231
11.- Teuchert Jörg (GER) Yamaha Motor Deutschland 17:07.167
12.- Kallio Vesa (FIN) 17:07.714
13.- Johansson Hampus (SWE) 17:12.075
14.- Andersen Kai Borre (NOR) 17:12.465
15.- Papunen Fredy (SWE) Wilbers-Witec-BMW-Racing 17:19.998

 

 

IDM 125 – závod

  1.- Finsterbusch Toni (GER) Freudenberg Racing Team 21:49.322

  2.- Fritz Marvin (GER) LHF Projekt Racing 21:50.963

  3.- Grünwald Luca (GER) Freudenberg Racing Team 21:55.579

  4.- Ajo Niklas (FIN) 22:11.917

  5.- Öttl Philip (GER) Team HP-Moto 22:16.733

  6.- Alt Florian (GER) ADAC Nordrhein Sport-Team e.V. 22:17.241

  7.- Barbosa Robin (FRA) RZT Racing 22:17.267

  8.- Tarozzi Matla (ITA) Faenza Racing 22:17.631

  9.- Pedone Giulian (SUI) RZT Racing 22:17.826

10.- Dubbink Ernst (NED) 22:23.330

11.- Raemy Damien (SUI) Team HP-Moto 22:23.336

12.- Trautmann Lukas (AUT) 22:28.476

13.- Hübsch Eric (GER) Freudenberg Racing Team 22:28.518

14.- Kuparinen Eeki (FIN) 22:30.945

15.- Pouw Roy (NED) 22:32.410
--------------------------------------------------------------------------------------------
18.- Hanika Karel (CZE) AMK BRNO Circuit Junior Team 22:36.980

20.- Hanus Kevin (GER) Thomas Sabo Team Hanusch 22:44.119