KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. září do 2. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IDM 2010 (Salzburgring) – 2.kvalifikace + 1.závod IDM Supersport

Autor: kast, Foto: Petr Štola
IDM 2010 (Salzburgring) – 2.kvalifikace + 1.závod IDM Supersport
03.07.2010
 

Německé mistrovství IDM pokračuje o tomto víkendu závodem na rakouském okruhu Salzburgring. Dnes byly na programu kvalifikace a odjetý je také první závod IDM Supersport.

IDM 125 - kvalifikace
  1.- Kartheininger Daniel (GER) Freudenberg Racing Team 1:29.040s
  2.- Grünwald Luca (GER) Freudenberg Racing Team 1:29.515s
  3.- Alt Florian (GER) ADAC Nordrhein Sport-Team e.V. 1:29.610s
  4.- Fritz Marvin (GER) LHF Projekt Racing 1:29.671s
  5.- Finsterbusch Toni (GER) Freudenberg Racing Team 1:29.753s
  6.- Pedone Giulian (SUI) RZT Racing 1:29.888s
  7.- Öttl Philips (GER) Team HP-Moto 1:30.022s
  8.- Kristiansson Alexander (SWE) 1:30.128s
  9.- Raemy Damien (SUI) Team HP-Moto 1:30.160s
10.- Meile Patrick (SUI) Albatros Racing Team 1:30.273s
11.- Hübsch Eric (GER) Team Sachsenring 1:30.551s
12.- Schouten Bryan (NED) Dutch Racing Team 1:30.808s
13.- Dubbink Ernst (NED) 1:31.091s
14.- Ecklmaier Michael (GER) 1:31.327s
15.- Biegler Joel (SUI) 1:32.086s

IDM Supersport - kvalifikace
  1.- Knobloch Günther (AUT) TECHNOGYM RACING TEAM Austria 1:22.638s
  2.- Kerschbaumer Stefan (AUT) Racing # 53 1:22.923s
  3.- Cudlin Damian (AUS) Team MRC Austria 1:22.962s
  4.- Ranseder Michael (AUT) Team Fritze Tuning - Lietz Sport 1:23.110s
  5.- Walther Thomas (GER) ADAC Hessen Thüringen e.V. 1:23.219s
  6.- Günther Jesco (GER) SKM Racing-Shell Advance 1:23.307s
  7.- Wahr Kevin (GER) Holzhauer Racing Promotion 1:23.439s
  8.- Eckhardt Pascal (GER) SKM Racing-Shell Advance 1:23.464s
  9.- Raschle Roman (SUI) Kawasaki Schnock Team Shell Advance 1:23.475s
10.- Frölich Georg (GER) Race Point Berlin 1:23.481s
11.- Lauslehto Tatu (FIN) 1:23.525s
12.- Chévre Raphael (SUI) RRT Racing 1:23.540s
13.- Michels Steven (GER) Team M.S.B. - Heuer BTT 1:23.544s
14.- Kellner Christian (GER) SKM Racing-Shell Advance 1:23.572s
15.- Sutter Daniel (SUI) Kawasaki Schnock Team Shell Advance 1:23.607s
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21.- Vostárek Patrik (CZE) Yacomi Team Hanusch 1:24.469s

IDM Superbike - kvalifikace
  1.- Daemen Werner (BEL) alphaTechnik - Van Zon 1:19.292s
  2.- Nebel Stefan (GER) KTM Superbike Team Germany 1:19.572s
  3.- Giuseppetti Dario (GER) Hertrampf Racing Ducati 1:19.627s
  4.- Muggeridge Karl (AUS) Holzhauer Racing Promotion 1:19.694s
  5.- Veneman Barry (NED) alpha Technik - Van Zon 1:19.859s
  6.- Bauer Martin (AUT) KTM Superbike Team Germany 1:19.969s
  7.- Altendorfer Filip (GER) Team SPORT-EVOLUTION MCA BMW 1:19.996s
  8.- van Ginhoven Ghisbert (NED) RAC Racing 1:20.003s
 
9.- Jones Gareth (AUS) RT Motorsports Racing 1:20.139s
10.- Meklau Andy (AUT) Team GRANDys duo 1:20.329s
11.- Teuchert Jörg (GER) Yamaha Motor Deutschland 1:20.423s
12.- Rizmayer Gabor (HUN) Team Suzuki Alber-Bischoff 1:20.478s
13.- Hafeneger Philips (GER) Wilbers-Witec-BMW-Racing 1:20.559s
14.- Stamm Roman (SUI) 1:20.563s
15.- van Keymeulen Didier (BEL) - Yamaha Motor Deutschland 1:20.623s
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16.- Smrž Matěj (CZE) INGHART 1:20.635s


IDM Supersport – 1.závod
  1.- Ranseder Michael (AUT) Team Fritze Tuning - Lietz Sport 23:55.383s
  2.- Cudlin Damian (AUS) Team MRC Austria 23:55.614s
  3.- Wahr Kevin (GER) Holzhauer Racing Promotion 23:55.778s
  4.- Sutter Daniel (SUI) Kawasaki Schnock Team Shell Advance 23:58.363s
  5.- Eckhardt Pascal (GER) SKM Racing-Shell Advance 24:05.967s
  6.- Kellner Christian (GER) SKM Racing-Shell Advance 24:06.529s
  7.- Raschle Roman (SUI) Kawasaki Schnock Team Shell Advance 24:06.677s
  8.- Michels Steven (GER) Team M.S.B. - Heuer BTT 24:06.789s
  9.- Frölich Georg (GER) Race Point Berlin 24:07.308s
10.- Lauslehto Tatu (FIN) 24:07.504s
11.- Chévre Raphael (SUI) RRT Racing 24:09.127s
12.- Linortner David (AUT) TECHNOGYM RACING TEAM Austria 24:15.589s
13.- Prinz Nina (GER) BMR-Racing Team 24:15.957s
14.- Vincon Dominik (GER) DMV team romero 24:20.809s
15.- Bauer Florian (GER) Moto Cinch-SKM Team 24:21.038s
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DNF Vostárek Patrik (CZE) Yacomi Team Hanusch