KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. září do 2. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IDM 2010 (Salzburgring) - neděle

Autor: kast, Foto: Petr Štola
IDM 2010 (Salzburgring) - neděle
04.07.2010
 

Na Salzburgringu dnes vrcholí závodní víkend německého mistrovství IDM. Nás bude zajímat hlavně třída IDM Supersport s Patrikem Vostárkem a třída IDM Superbike s Matějem Smržem.

IDM Superbike – 1.jízda
  1.- Daemen Werner (BEL) alphaTechnik - Van Zon 24:05.251s
  2.- Muggeridge Karl (AUS) Holzhauer Racing Promotion 24:08.790s
  3.- Giuseppetti Dario (GER) Hertrampf Racing Ducati 24:16.109s
 
4.- Stamm Roman (SUI) 24:17.705s
 
5.- Veneman Barry (NED) alpha Technik - Van Zon 24:18.006s
  6.- Nebel Stefan (GER) KTM Superbike Team Germany 24:18.816s
 
7.- van Ginhoven Ghisbert (NED) RAC Racing 24:21.907s
  8.- Jones Gareth (AUS) RT Motorsports Racing 24:22.538s
 
9.- Hommel Sascha (GER) Yamaha Motor Deutschland 24:22.884s
10.- Hafeneger Philips (GER) Wilbers-Witec-BMW-Racing 24:23.011s
11.- Bauer Martin (AUT) KTM Superbike Team Germany 24:23.807s
12.- van Keymeulen Didier (BEL) - Yamaha Motor Deutschland 24:29.199s
13.- Smrž Matěj (CZE) INGHART 24:31.24s

14.- Wildisen Marc (SUI) KRAFTWERK RACING 24:31.394s
15.- Kallio Vesa (FIN) 24:45.626s

IDM Supersport - 2.jízda
  1.- Ranseder Michael (AUT) Team Fritze Tuning - Lietz Sport 23:51.571s
  2.- Cudlin Damian (AUS) Team MRC Austria 23:51.683s
  3.- Kerschbaumer Stefan (AUT) Racing # 53 23:52.160s
  4.- Knobloch Günther (AUT) TECHNOGYM RACING TEAM Austria 23:52.232s
 
5.- Günther Jesco (GER) SKM Racing-Shell Advance 23:52.506s
  6.- Raschle Roman (SUI) Kawasaki Schnock Team Shell Advance 23:52.674s
  7.- Eckhardt Pascal (GER) SKM Racing-Shell Advance 23:52.743s
 
8.- Sutter Daniel (SUI) Kawasaki Schnock Team Shell Advance 23:53.281s
 
9.- Wahr Kevin (GER) Holzhauer Racing Promotion 23:53.351s
10.- Kellner Christian (GER) SKM Racing-Shell Advance 23:58.711s
11.- Frölich Georg (GER) Race Point Berlin 24:00.618s
12.- Vostárek Patrik (CZE) Yacomi Team Hanusch 24:02.063s

13.- Chévre Raphael (SUI) RRT Racing 24:02.221s
14.- Polzer Yves (AUT) TEAM MRC AUSTRIA 24:02.652s
15.- Linortner David (AUT) TECHNOGYM RACING TEAM Austria 24:02
822s

IDM 125
  1.- Grünwald Luca (GER) Freudenberg Racing Team 25:33.764s
  2.- Finsterbusch Toni (GER) Freudenberg Racing Team 25:33.825s
  3.- Kartheininger Daniel (GER) Freudenberg Racing Team 25:33.943s
  4.- Raemy Damien (SUI) Team HP-Moto 25:34.043s
  5.- Öttl Philips (GER) Team HP-Moto 25:34.222s
  6.- Kristiansson Alexander (SWE) 25:34.526
 
7.- Schouten Bryan (NED) Dutch Racing Team 25:45.785s
  8.- Hübsch Eric (GER) Team Sachsenring 25:55.034s
  9.- Trautmann Lukas (AUT) 25:55.193s
10.- Ecklmaier Michael (GER) 25:56.097s
11.- Dubbink Ernst (NED) 26:02.338s
12.- Pedone Giulian (SUI) RZT Racing 26:05.192s
13.- Biegler Joel (SUI) 26:14.728s
14.- Karl Johann (GER) 26:14.855
15.- Forstenhäusler Felix (GER) ADAC Württemberg e.V. 26:16.435s

IDM Superbike – 2.jízda
  1.- Daemen Werner (BEL) alphaTechnik - Van Zon 12:15.163s
  2.- Giuseppetti Dario (GER) Hertrampf Racing Ducati 12:16.434s
  3.- Veneman Barry (NED) alpha Technik - Van Zon 12:16.510s
  4.- Bauer Martin (AUT) KTM Superbike Team Germany 12:17.004s
  5.- Stamm Roman (SUI) 12:17.753s
  6.- Altendorfer Filip (GER) Team SPORT-EVOLUTION MCA BMW 12:18.259s
  7.- Meklau Andy (AUT) Team GRANDys duo 12:21.889s
  8.- Hafeneger Philips (GER) Wilbers-Witec-BMW-Racing 12:23.202s
  9.- Jones Gareth (AUS) RT Motorsports Racing 12:23.498s
10.- van Ginhoven Ghisbert (NED) RAC Racing 12:28.058s
11.- Metcher Jed (AUS) RT Motorsports Racing 12:28.119s
12.- van Keymeulen Didier (BEL) - Yamaha Motor Deutschland 12:29.250s
13.- Kallio Vesa (FIN) 12:33.043s
14.- Rizmayer Gabor (HUN) Team Suzuki Alber-Bischoff 12:33.307s
15.- Wildisen Marc (SUI) KRAFTWERK RACING 12:33.792s

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DNF Smrž Matěj (CZE) INGHART