CzechBike Yamaha MotoGP 950 all
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

9. ročník ankety o nejlepšího závodníka

Foto: Marek Paulíček
9. ročník ankety o nejlepšího závodníka
29.11.2016
 

Hlasujte do devátého ročníku ankety o Nejvýraznějšího motocyklového závodníka roku 2016 podle čtenářů motocyklového portálu www.bikeracing.cz.

 
Internetový portál o motocyklových závodech BikeRacing.cz vyhlašuje 9. ročník ankety o nejlepšího motocyklového závodníka České republiky v roce 2016. Nyní je tedy pouze na Vás, abyste si vybrali svého jezdce, o kterém si myslíte, že byl v roce 2016 nejvýraznější postavou českého motocyklového závodění. Víme, že hledat pouze jednoho nejlepšího z mnoha motocyklových disciplín, je velmi složité, zvláště pak vzhledem k porovnávání jednotlivých výsledků. I přesto věříme, že každý z nás fanoušků tohoto sportu si dokáže udělat ve své představě určitý stupeň hodnot a dle něho i nakonec dospět ke jménům, která dle Vašeho uvážení byla v roce 2016 tím nejvýraznějším „patníkem“ motocyklového sportu v ČR.
 
Pravidla soutěže jsou proto velmi jednoduchá. Vyberte 5 jmen závodníků z jakékoliv motocyklové disciplíny, jakéhokoliv odvětví. Těchto dle Vás pět nejlepších závodníků ČR za rok 2016 seřaďte od dle Vás nejlepšího a jména nám následně zašlete na email: info@moto-racing.cz nebo pomocí SMS na číslo 603 453 977.
 
My ke každému jménu přiřadíme počet bodů dle následujícího klíče:
1. místo – 6 bodů
2. místo – 4 body
3. místo – 3 body
4. místo – 2 body
5. místo – 1 bod
 
Jezdec, který na konci vymezené doby pro Vaše hlasování získá nejvíce bodů, bude vyhlášený jako „Nejvýraznější motocyklový závodník roku 2016 dle čtenářů motocyklového portálu www.bikeracing.cz“
 
Celá anketa bude probíhat od 29. listopadu 2016 do 2. ledna 2017. Poté bude přijímání vašich hlasů ukončeno, vše sečteno a konečné pořadí prezentováno Vám, fanouškům motocyklového sportu. Postava motocyklového sportu, která získá nejvíce bodů, obdrží v první polovině roku 2017 putovní cenu a pohár za vítězství v roce 2016.
 
Prosíme, abyste ve svých emailech důkladně označili pořadí vámi vybraných závodníků, aby bylo zajištěno zcela jasné určení nejlepšího jezdce. Anketa je zcela anonymní. Z každé emailové adresy a telefonního čísla, bude do ankety zařazen pouze jeden hlas, tedy jeden Váš tip na vítěze, a to ten první. Neposílejte tedy Vaše emaily opakovaně, na opětovné zasílání ze stejných adres a čísel nebude brán zřetel. Dle zkušeností z předchozích let Vás také upozorňuji na to, že pokud nenapíšete minimálně 5 jmen motocyklových závodníků, pak Váš hlas také nebude započítán, je tedy nutné, abyste zcela jasně zřetelným způsobem napsali 5 jmen a označili Vaše pořadí od prvního k pátému místu. Anketa je o motocyklových závodech v roce 2016 a bude do ní tedy zařazen hlas jen toho jezdce, který v roce 2016 absolvoval minimálně jeden motocyklový závod. Nehodnoťte tedy výkon jezdců v jiných letech, než je rok 2016.
 
A nyní k důležitému hlasovacímu pravidlu, kterou bylo zavedeno od loňského roku.
Vzhledem k tomu, že se našlo mnoho hlasujících, kteří dávali své hlasy lidem, kteří například ze celý rok objeli pouze jeden závod, do kterého se například ani nekvalifikovali, či závodili pouze v několika agenturních podnicích, došlo od loňského hlasování k drobné úpravě pravidel. Chceme, aby v pořadí byli opravdu jen ti nejlepší jezdci České republiky, a proto mezi pěti Vámi nominovanými jezdci mohou být pouze ti, kteří:
 
a) nastoupili alespoň k jednomu jakémukoli závodu Mistrovství světa nebo Evropy
b) nastoupili alespoň k jednomu jakémukoli závodu oficiálního mistrovství za hranicemi naší republiky
c) dokončili alespoň jeden závod na území ČR mezi pěti nejrychlejšími v cíli – musí se jednat o závod vypsaný oficiální autoritou motocyklového sportu, a ne tedy o závody pořádané agenturami
d) skončili v celkové klasifikaci některého ze šampionátu nebo poháru vypsaného oficiální autoritou motocyklového sportu na území ČR mezi deseti nejlepšími v celkové klasifikaci – musí se jednat o šampionát nebo pohár vypsaný oficiální autoritou motocyklového sportu, a ne tedy o závody pořádané agenturami
 
Striktně bude kontrolován každý hlas a pokud v něm bude byť jen jediný jezdec, který nesplňuje jednu z výše uvedených podmínek, nebude tento hlas zařazen do ankety.
 
 
Shrnutí pravidel soutěže:
 
1) vyber 5 motocyklových závodníků z libovolného motocyklového sportu a dle svého názoru je seřaď od nejvýraznější postavy roku 2016 k té nejméně výrazné (neboli k 5. nejvýraznější)
 
2) svou volbu napiš do emailové zprávy a tu zašli na adresu: info@moto-racing.cz nebo pošlete na telefonní číslo 603 453 977
 
3) anketa probíhá ve dnech 29. listopadu 20162. ledna 2017
 
 
Vítězové předchozích ročníků
1. ročník - Jakub Smrž (silniční závody) 429 bodů
2. ročník - Jakub Smrž (silniční závody) 429 bodů
3. ročník - Jakub Smrž (silniční závody) 512 bodů
4. ročník - Karel Abraham (silniční závody) 690 bodů
5. ročník - Jakub Kornfeil (silniční závody) 881 bodů
6. ročník - Karel Hanika (silniční závody) 1398 bodů
7. ročník - Ondřej Ježek (silniční závody) 1462 bodů
8. ročník - Ondřej Ježek (silniční závody) 1018 bodů