vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nejlepší závodník 2019 – pořadí od 4. místa

Foto: KTM
Nejlepší závodník 2019 – pořadí od 4. místa
08.01.2020
 

Druhá část výsledků naší ankety o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2019.

(příště pořadí 1. – 3. místo)

Anketa serveru BikeRacing.cz o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2019

Pořadí na 4. – 84. místě
4. Jakub Kornfeil (silniční závody) 711 bodů
5. Michal Prášek (silniční závody) 697
6. Marek Červený (silniční závody) 693
7. Oliver König (silniční závody) 613
8. Michal Filla (silniční závody) 570
9. Alexandra Pelikánová (silniční závody) 535
10. Jiří Mrkývka (silniční závody) 519

11. Lukáš Simon (silniční závody)
12. Dominik Jůda (silniční závody)
13. Michal Šembera (silniční závody)
14. David Kubáň (silniční závody)
15. Ondřej Vostatek (silniční závody)
16. Ondřej Ježek (silniční závody)
17. Denis Fligr (supermoto)
18. Jonáš Kocourek (silniční závody)
19. Filip Řeháček (silniční závody)
20. Libor Podmol (motokros)
21. Patrik Carda (silniční závody)
22. Kamil Holán (silniční závody)
23. Adam Máj (motokros)
24. Aleš Cikánek (supermoto)
25. Vojtěch Schwarz (silniční závody)
26. Petr Svoboda (silniční závody)
27. Václav Milík (plochá dráha)
28. Petr Pilát (motokros)
29. Martin Michek (motokros)
30. Jaromír Chlup (silniční závody)
31. David Zadražil (motokros)
32. Aleš Nechvátal (silniční závody)
33. Pavel Kejmar (supermoto)
34. Michal Vecko (silniční závody)
35. Tomáš Dvořák (supermoto)
36. Martin Horký (silniční závody)
37. Vítězslav Marek (motokros)
38. Petr Bartoš (motokros)
39. Michal Chalupa (silniční závody)
40. Zdeněk Ort (silniční závody)
41. Jonáš Nedvěd (motokros)
42. Martin Venhoda (motokros)
43. Matyáš Pálka (silniční závody)
44. Martin Prouza (silniční závody)
45. Veronika Hankocyová (silniční závody)
46. Tomáš Borovka (silniční závody)
47. Dita Štipčáková (silniční závody)
48. Richard Balcar (silniční závody)
49. Filip Novotný (silniční závody)
50. Lukáš Pelikán (silniční závody)
51. Patrik Markvart (enduro)
52. Jakub Gurecký (silniční závody)
53. Miloš Čihák (silniční závody)
54. František Smola (motokros)
55. Petr Wiesenberg (silniční závody)
56. Filip Feigl (silniční závody)
57. Ladislav Chmelík (silniční závody)
58. Jan Kvěch (plochá dráha)
59. Jan Brabec (enduro)
60. Petr Najman (silniční závody)
61. Milan Sitnianský (supermoto)
62. Lukáš Ducháček (supermoto)
63. Petr Ludvík (supermoto)
64. Martin Matějíček (trial)
65. Michal Dokoupil (silniční závody)
66. David Ouředníček (silniční závody)
67. Jiří Vozáb (motokros)
68. Filip Neuvirt (supermoto)
69. Miloslav Hřava (silniční závody)
70. Štěpán Zuda (silniční závody)
71. Kryštof Kouble (enduro)
72. Milan Engel (cross country)
73. Jaromír Romančík (enduro)
74. Pavel Kajgr (supermoto)
75. Martin Krč (motokros)
76. Pavel Gajgr (supermoto)
77. Patrik Kolář (silniční závody)
78. Martin Křoustek (trial)
79. Petr Polák (motokros)
80. Martin Žerava (motokros)
81. Marek Wünsch (trial)
82. Marek Zima (silniční závody)
83. Erik Provazník (supermoto)