vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. června do 13. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nejlepší závodník 2020 – Karel Hanika

Foto: WRP Wepol Racing Team
Nejlepší závodník 2020 – Karel Hanika
13.02.2021
 

Anketa o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2020 zná svého vítěze. Karel Hanika obhájil svůj loňský triumf a stal se trojnásobným vítězem naší ankety. Gratulujeme



Anketa serveru BikeRacing.cz o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2020

1. Karel Hanika (silniční závody) 1107 bodů
2. Martin Michek (motokros, rally) 857
3. Marek Červený (silniční závody) 827

-----------------------------------------------------
4. Jakub Kornfeil (silniční závody) 754
5. Filip Salač (silniční závody) 672
6. Ondřej Vostatek (silniční závody) 646
7. Oliver König (silniční závody) 630
8. Michal Prášek (silniční závody) 585
9. Jiří Mrkývka (silniční závody) 501
10. Ondřej Ježek (silniční závody) 452
-----------------------------------------------------
11. David Kubáň (silniční závody)
12. Michal Filla (silniční závody)
13. Libor Podmol (enduro)
14. Václav Milík (plochá dráha)
15. Michal Prokeš (minibike)
16. Lukáš Simon (silniční závody)
17. Vojtěch Schwarz (silniční závody)
18. Jonáš Kocourek (silniční závody)
19. Václav Kovář (motokros)
20. Jakub Gurecký (silniční závody)
21. Jaromír Chlup (silniční závody)
22. Jiří Brož (silniční závody)
23. Filip Feigl (silniční závody)
24. Filip Řeháček (silniční závody)
25. Richard Balcar (silniční závody)
26. Patrik Carda (silniční závody)
27. Petr Pilát (freestyle mx)
28. Jiří Nespěšný (silniční závody)
29. David Ouředníček (silniční závody)
30. Marek Sukup (motokros)
31. Miloslav Hřava (silniční závody)
32. Jan Kvěch (plochá dráha)
33. Petr Svoboda (silniční závody)
34. Alexandra Pelikánová (silniční závody)
35. Petr Najman (silniční závody)
36. Petr Polák (motokros)
37. Martin Venhoda (motokros)
38. Miloš Čihák (silniční závody)
39. Jan Brabec (rally)
40. Petr Bartoš (motokros)
41. Martin Krč (motokros)
42. Tomáš Borovka (silniční závody)
43. Aleš Nechvátal (silniční závody)
44. Patrik Kolář (silniční závody)
45. Kryštov Kouble (enduro)
46. Filip Neugebauer (motokros)
47. Adolf Živný (enduro)
48. Kristýna Vítková (motokros)

Vítězové předchozích ročníků:
1. ročník - Jakub Smrž (silniční závody) 429 bodů
2. ročník - Jakub Smrž (silniční závody) 429 bodů
3. ročník - Jakub Smrž (silniční závody) 512 bodů
4. ročník - Karel Abraham (silniční závody) 690 bodů
5. ročník - Jakub Kornfeil (silniční závody) 881 bodů
6. ročník - Karel Hanika (silniční závody) 1398 bodů
7. ročník - Ondřej Ježek (silniční závody) 1462 bodů
8. ročník - Ondřej Ježek (silniční závody) 1018 bodů
9. ročník - Ondřej Ježek (silniční závody) 1094 bodů
10. ročník - Ondřej Ježek (silniční závody) 711 bodů
11. ročník – Jakub Kornfeil (silniční závody) 896 bodů
12. ročník – Karel Hanika (silniční závody) 997 bodů
13. ročník – Karel Hanika (silniční závody) 1107 bodů