MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Ondřej Vostatek hledá angažmé ve WorldSSP

Tisková zpráva Ondřeje Vostatka
Ondřej Vostatek hledá angažmé ve WorldSSP
20.04.2021
 

Mladý český motocyklový závodník Ondřej Vostatek ukončil spolupráci s H43 Teamem a začíná hledat nové angažmá, rozhlíží se i v Mistrovství světa Supersport.


Po nevydařeném úvodu sezóny 2021 ve španělském šampionátu ESBK v Jerezu bylo po dohodě s H43 Teamem rozhodnuto o ukončení spolupráce a Ondřej Vostatek už nebude s H43 Teamem dál pokračovat v šampionátu ESBK ani v šampionátu FIM CEV Repsol.

Jan Vostatek k ukončení spolupráce řekl:
„Bohužel rozhodnutí o ukončení spolupráce proběhlo dne 19. dubna, což je týden před prvními závody FIM CEV Repsol v Portugalsku. Momentálně jednáme s jinými týmy, o možném startu Ondry, ale zatím nevíme, zda se nám start podaří vyjednat. Po Jerezu jsme byli hodně nespokojeni s výsledkem a chtěli jsme sjednat nápravu a apelovali na dodržení sjednaných podmínek. Snažili jsme se otevřeně jednat a najít společné řešení. To se bohužel nepodařilo a dohoda na pokračování spolupráce už nebyla možná, ačkoli závazky z naší strany vůči týmu jsme splnili. Vzhledem k tomu, že chceme Ondru směřovat do Mistrovství světa, potřebujeme tým, který nám v tom bude maximálně pomáhat. V opačném případě by Ondrova kariéra mohla naopak taky rychle skončit.
Rozhodli jsme se, že co nejdříve budeme hledat tým z Mistrovství světa Supersportů a rádi bychom tam přestoupili, aby Ondra mohl sbírat zkušenosti rovnou tam. Máme na to asi měsíc času, tak uvidíme, co se podaří nebo nepodaří a o dalších podrobnostech Vás budeme informovat.“
Dodal Jan Vostatek na závěr.