vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. června do 20. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Vše pro motorkáře

Reklamní článek společnosti ACOMWARE s.r.o.,
Vše pro motorkáře
15.11.2011
 

VŠE PRO MOTORKÁŘE – Přichází zimní období, motorky půjdou na několik měsíců do garáže, ale správný motorkář by se měl podívat na svou výbavu, zda nepotřebuje důležitou obměnu.

 

 
Vše pro motorkáře
 
Mezi nejdůležitější výbavu pro motorkáře řadíme helmy, rukavice, oblečení a boty. Na našem eshopu bike-in.cz naleznete vše, co potřebujete pro bezpečnou jízdu na motorce.
 
Helmy na motorku slouží k ochraně hlavy. Chrání hlavu před nárazy, hmyzem nebo účinkem nepříznivého prostředí. Ochrání Vaši hlavu v 90% a nikdy nesmí při jízdě na motorce chybět. Helem existuje velké množství druhů a je na Vás abyste si zvolili tu, která vám bude nejpohodlnější. Rukavice na motorku slouží zejména k ochraně dlaní, prstů. Jsou příjemné a zajišťují potřebné teplo při nízkých teplotách a hlavně chrání Vaše ruce před ošklivým zraněním.
 
Bezpečné oblečení Vás ochrání
Oblečení na motorku chrání celé naše tělo a vybrat si můžete bud jednotnou kombinézu, nebo kalhoty s bundou. Vše však musí být vyrobeno jen z kvalitní a odolné kůže, nebo z jiných pevných materiálů. Oblečení dělíme na textilní a kožené. Patří sem např. kalhoty, bundy, šátky, kukly na obličej, pásky, brýle apod. Myslete na svoje zdraví a pořiďte si u nás kvalitní výbavu za skvělé ceny.