KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Ice Speedway 2016 – Krasnogorsk (neděle)

Foto: FIM/Good-Shoot
GP Ice Speedway 2016 – Krasnogorsk (neděle)
08.02.2016
 

Druhý závod Mistrovství světa ploché dráhy na ledě se v ruském Krasnogorsku stal kořistí domácího Dmitrije Chomiceviče.

 
Ve druhém závodě Mistrovství světa ploché dráhy na ledě zvítězil ruský jezdec Dmitrij Chomicevič, který ve finálové jízdě v moskevské čtvrti Krasnogorsk porazil nakonec druhého Dmitrije Koltakova. Třetí místo vybojoval s divokou kartou startující osminásobný světový šampión Nikolaj Krasniokov. Náš Jan Klatovský vybojoval o jeden bod více, jak v sobotu a se čtyřmi body skončil dvanáctý.
 
Ice Speedway Gladiators World Championship 2016
 
Krasnogorsk (RUS) neděle
  1. Dmitri Khomitsevich, RUS (2,2,3,1,3) 11 + 2 v sem. + 3 ve finále / 16 bodů
  2. Dmitri Koltakov, RUS (3,2,3,3,3) 14 + 3 v sem. + 2 ve finále / 19
  3. Nikolai Krasnikov, RUS (3,3,3,2,0) 11 + 3 v sem. + 1 ve finále / 15
  4. Igor Kononov, RUS (3,3,2,3,3) 14 + 2 v sem. + 0 ve finále / 16
  5. Egor Myshkovets, RUS (3,3,3,2,1) 12 + 1 v semifinále / 13
  6. Daniil Ivanov, RUS (2,3,2,3,2) 12 + 1 v semifinále / 13
  7. Franz Zorn, AUT (1,0,2,3,2) 8 + 0 v semifinále / 8
  8. Ove Ledström, SWE (2,1,1,2,2) 8 + 0 v semifinále / 8
  9. Stefan Svensson, SWE (0,1,1,1,3) 6
10. Manfred Seifter, AUT (2,2,2,0,0) 6
11. Daniel Henderson, SWE (1,0,1,0,2) 4
12. Jan Klatovský, CZE (1,1,1,1,0) 4
13. Günther Bauer, GER (0,2,0,0,1) 3
14. Antti Aakko, FIN (1,0,0,2,0) 3
15. Stefan Pletschacher, GER (0,1,0,0,1) 2
16. Niclas Svensson, SWE (0,0,0,1,1) 2
17. Sergej Makarov, RUS (náhradník)
18. Roman Kholodov, RUS (náhradník)
 
Průběžné pořadí šampionátu 2016
 
 
K-1
K-2
Al-1
Al-2
B-1
B-2
As-1
As-2
I-1
I-2
Suma
1.
Dmitri Koltakov, RUS
18
19
 
 
 
 
 
 
 
 
37
2.
Nikolai Krasnikov, RUS
18
15
 
 
 
 
 
 
 
 
33
3.
Dmitri Khomitsevich, RUS
15
16
 
 
 
 
 
 
 
 
31
4.
Egor Myshkovets, RUS
18
13
 
 
 
 
 
 
 
 
31
5.
Igor Kononov, RUS
12
16
 
 
 
 
 
 
 
 
28
6.
Daniil Ivanov, RUS
12
13
 
 
 
 
 
 
 
 
25
7.
Franz Zorn, AUT
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
16
8.
Ove Ledström, SWE
8
8
 
 
 
 
 
 
 
 
16
9.
Manfred Seifter, AUT
7
6
 
 
 
 
 
 
 
 
13
10.
Stefan Svensson, SWE
4
6
 
 
 
 
 
 
 
 
10
11.
Günther Bauer, GER
6
3
 
 
 
 
 
 
 
 
9
12.
Jan Klatovský, CZE
3
4
 
 
 
 
 
 
 
 
7
13.
Daniel Henderson, SWE
2
4
 
 
 
 
 
 
 
 
6
14.
Niclas Svensson, SWE
4
2
 
 
 
 
 
 
 
 
6
15.
Stefan Pletschacher, GER
2
2
 
 
 
 
 
 
 
 
4
16.
Antti Aakko, FIN
0
3
 
 
 
 
 
 
 
 
3
17.
Sergej Makarov, RUS
1
-
 
 
 
 
 
 
 
 
1
18.
Roman Kholodov, RUS
-
-
 
 
 
 
 
 
 
 
0