KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. října do 9. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MS ledy Ufa – neděle

Foto: FIM
MS ledy Ufa – neděle
12.02.2012
 

Nikolai Krasnikov vyhrál i druhý závod tohoto víkendu a dostal se do čela průběžné klasifikace.

 
Ice Speedway Gladiators World Championship – Ufa (RUS) neděle
Přesně takto známe Nikolaje Krasnikova – vše za tři. Ano, ruský multišampión světové ledové ploché dráhy dnes ve druhém závodě v Ufě vyhrál všechny své jízdy v základním rozpisu a poté i svou semifinálovou jízdu a samotné finále. S maximálním možným bodovým ziskem 21 bodů vyhrál čtvrtý závod letošní sezony, jeho třetí v řadě, a před závody v Evropě se tak dostal do čela průběžné klasifikace.
Bohužel po včerejším solidním výsledku se dnes nedařilo našemu Janu Klatovskému, který bodoval pouze v jedné jízdě a závod skončil se dvěma body na předposlední pozici.
 
 1.- Nikolai Krasnikov, RUS (3,3,3,3,3) 15 + 3 v sem. + 3 ve finále / 21 bodů
 2.- Dmitri Khomitsevich, RUS (3,3,2,3,2) 13 + 3 v sem. + 2 ve finále / 18
 3.- Daniil Ivanov, RUS (3,2,3,3,3) 14 + 2 v sem. + 1 ve finále / 17
 4.- Dmitri Koltakov, RUS (3,3,3,2,1) 12 + 2 v sem. + 0 ve finále / 14
 5.- Eduard Krysov, RUS (2,1,1,2,3) 9 + 1 v semifinále / 10
 6.- Dmitry Bulankin, RUS (dis,2,1,2,3) 8 + 1 v semifinále / 9
 7.- Sergej Karachintsev, RUS (2,2,2,3,2) 11 + 0 v semifinále / 11
 8.- Robert Henderson, SWE (2,0,3,2,1) 8 + 0 v semifinále / 8
 9.- Harald Simon, AUT (1,3,2,1,0) 7
10.- René Stellingwerf, NED (dis,2,0,1,2) 5
11.- Martin Leitner, AUT (2,1,1,0,0) 4
12.- Antti Aakko, FIN (1,dis,0,1,2) 4
13.- Grezegorz Knapp, POL (1,0,1,1,1) 4
14.- Mäts Järf, FIN (1,1,0,dis,1) 3
15.- Jan Klatovský, CZE (0,0,2,dis,dis) 2
16.- Max Niedermaier, GER (0,1,0,0,0) 1
 
Průběžné pořadí MS 2012
 1.- Nikolai Krasnikov, RUS – 74 bodů
 2.- Daniil Ivanov, RUS – 72
 3.- Dmitri Khomitsevich, RUS – 65
 4.- Dmitri Koltakov, RUS – 56
 5.- Eduard Krysov, RUS – 46
 6.- Sergej Karachintsev, RUS – 42
 7.- Harald Simon, AUT – 34
 8.- Antti Aakko, FIN – 29
 9.- Vitaly Khomitsevich, RUS – 23
10.- Robert Henderson, SWE – 20
11.- Grezegorz Knapp, POL – 15
12.- Jan Klatovský, CZE – 14
13.- Mäts Järf, FIN – 14
14.- René Stellingwerf, NED – 10
15.- Dmitry Bulankin, RUS – 9
16.- Franz Zorn, AUT – 8
17.- Martin Leitner, AUT – 8
18.- Max Niedermaier, GER – 4
19.- Stefan Svensson, SWE – 4
20.- Andrey Gavrilkin, RUS – 2