KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. srpna do 21. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Další odklady světové ploché dráhy

Foto: FIM
Další odklady světové ploché dráhy
28.04.2020
 

FIM oznámilo odložení dalších závodů Mistrovství světa ploché dráhy.


Mezinárodní motocyklové federace FIM včera oznámila další rušení závodů světových šampionátu. Kvůli pokračujícím mezinárodním problémům s nákazou koronaviru COVID-19, oznámila FIM, Švédská motocyklová federace (SVEMO) a místní organizátoři, zrušení meetingu FIM Speedway Youth Gold Trophy, který se původně měl konat ve švédském Kumle. 11. července.

Protože situace týkající se pandemie viru COVID-19 zůstává ve stavu neustálého vývoje, FIM, Polská motocyklová federace (PZM) a promotér One Sport litují, že oznámily odložení prvního finále FOGO FIM Mistrovství světa Speedway U21 roku 2020, které bylo původně plánované na 27. června do polské Poznaně. Všechny strany nadále sledují situaci a budou o novém datu informovat, jakmile to bude možné a vhodné.

FIM, Německá federace motoristického sportu (DMSB) a místní pořadatel, také oznámily zrušení kvalifikačního kola Mistrovství světa dlouhé ploché dráhy, které bylo naplánováno na 23. srpna do německého Scheesselu. Bohužel nebude možné přeplánovat tuto událost, a proto všechny strany nadále sledují situaci a jakmile to bude možné, tak budou informovat o aktualizovaném kalendáři.