KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. října do 9. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

34. týden v ploché dráze

Foto: TheoPijper.com
34. týden v ploché dráze
25.08.2010
 

Sumář plochodrážních výsledků minulého týdne, který fanouškům nabídl nejen finálové boje o postup do mistrovství světa jednotlivců v roce 2011, ale i další díl Grand Prix na dlouhé dráze, či boje o body do českých šampionátů, stejně jako týmové semifinále starého kontinentu.

Grand Prix na dlouhé ploché dráze – 4. finále (Eenrum (NED)

  1. Andrew Appleton, GBR (4,5,5,5) 19 + 5 v sem. + 5 ve finále / 29 bodů

  2. Theo Pijper, NED (3,5,3,5) 16 + 5 v sem. + 4 ve finále / 25

  3. Joonas Kylmäkorpi, FIN (5,4,5,5) 19 + 2 v sem. + 3 ve finále / 24

  4. Mathieu Tresarrieu, FRA (3,5,4,4) 16 + 2 v sem. + 2 ve finále / 20

  5. Stephan Katt, GER (2,4,3,3) 12 + 4 v sem. + 1 ve finále / 17

  6. Enrico Janoschka, GER (4,4,2,4) 14 + 4 v sem. + 0 ve finále / 18

  7. Jörg Tebbe, GER (2,3,5,3) 13 + 1 v semifinále / 14

  8. Richard Speiser, GER (1,2,4,3) 10 + 3 v semifinále / 13

  9. Jannick de Jong, NED (5,0,3,1) 9 + 3 v semifinále / 12

10. Glen Phillips, GBR (4,3,2,2) 11 + 0 v semifinále / 11

11. Jerome Lespinasse, FRA (0,3,1,4) 8 + 1 v semifinále / 9

12. Mark Stiekema, NED (5,2,0,1) 8 + 0 v semifinále / 8

13. Herbert Rudolph, GER (0,0,4,2) 6

14. Matthias Kröger, GER (1,2,2,1) 6

15. Dirk Fabriek, NED (1,1,1,2) 5

16. Stephane Tresarrieu, FRA (3,0,-,-) 3

17. Jan Pape, GER (2,0,0,0) 2

18. Richard Wolff, CZE (0,1,0,0) 1

19. Jeffrey Woortmann, NED (1) 1

20. Sjoerd Rozenberg, NED (0) 0

 

Průběžné pořadí:

  1. Joonas Kylmäkorpi – 105 bodů

  2. Theo Pijper – 89

  3. Richard Speiser – 71

  4. Andrew Appleton – 60

  5. Stephan Katt – 57

-----------------------------------

18. Richard Wolff – 8

 

Grand Prix 2011 Challenge – Vojens (DEN)

  1. Artjom Laguta, RUS (3,0,3,3,3) 12+3

  2. Antonio Lindbäck, SWE (1,3,3,3,2) 12+2

  3. Fredrik Lindgren, SWE (3,3,2,1,2) 11+3

-----------------------------------------------------

  4. Janusz Kolodziej, PPL (3,3,3,2,0) 11+2

  5. Magnus Zetterström, SWE (2,3,0,3,3) 11+1

  6. Thomas H. Jonasson, SWE (2,2,1,1,3) 9

  7. Chris Harris, GBR (0,1,2,2,3) 8

  8. Niels Kristian Iversen, DEN (3,2,1,1,0) 7

  9. Andrej Karpov, UKR (2,1,2,1,1) 7

10. Roman Povaznyj, RUS (0,2,3,0,1) 6

11. Grigorij Laguta, RUS (2,0,2,0,2) 6

12. Simon Stead, GBR (1,1,1,2,1) 6

13. Leon Madsen, DEN (0,0,0,3,2) 5

14. Sebastian Ulamek, POL (1,0,1,2,0) 4

15. Tomasz Gapinski, POL (0,2,0,0,1) 3

16. Grezgorz Walasek, POL (1,1,0,0,0) 2

17. Lukáš Dryml, CZE (0)0

 

ME dvojic (2. semifinále) – Opole (POL) – postup ČR do finále

1. Polsko – 25 bodů

Patryk Dudek (3,0,2,1,3,3) 12

Artur Mroczka (1,3,1,0,2) 7

Maciej Janowski (2,2,2) 6

 

2. Česká republika – 24 bodů

Aleš Dryml (2,2,3,2,2,1) 12

Matěj Kůs (3,3,0,0,3,3) 12

Jan Jaroš (náhradník)

 

3. Chorvatsko – 21 bodů

Dino Kovaćić (1,0,0,1,1,0) 3

Jurica Pavlic (3,3,3,3,3,3) 18

 

4. Polsko II – 18 bodů

Adam Czechowicz (0,1,2,2,-,1) 6

MichaL Mitko (1,2,3,3,1,2) 12

Lukasz Piecha (0) 0

 

5. Finsko – 15 bodů

Jari Makinen (0,2,3,1,1,2) 9

Pasi Pulliainen (2,1,2,0,0,1) 6

 

6. Slovinsko – 14 bodů

Aleksander Conda (2,3,0,2,0,2) 9

Ales Kraljic (0,0,1,3,1,0) 5

 

7. Itálie – 9 bodů

Mattia Carpanese (1,1,1,2,3) 8

Mattia Cavicchioli (0,0,1,0,0,0) 1

 

Přebor ČR jednotlivci – Pardubice

  1.- Jaroslav Petrák (3,3,2,3,3) 14 bodů

  2.- Martin Gavenda (2,3,3,3,2) 13+3

  3.- Martin Málek (3,3,2,3,2) 13+2

  4.- Václav Milík (0,3,3,3,3) 12

  5.- Pavol Pučko (3,2,3,2,1) 11

  6.- Krzysztof Nowacki, POL (3,2,2,2,1) 10

  7.- Ondřej Veverka (2,2,2,2,0) 8

  8.- Jakub Fencl (0,1,1,2,3) 7

  9.- Jiří Brummer (1,2,1,1,2) 7

10.- Vladimír Višváder (2,1,3,0,0) 6

11.- Jiří Lang (0,1,0,1,2) 4

12.- Zdeněk Schneiderwind ml. (1,1,1,1,0) 4

13.- Tomáš Jůza (0,3) 3

14.- Jaromír Otruba (2,0,0,0,-) 2

15.- Tomáš Kis, SVK (0,-,0,1,1) 2

16.- Zdeněk Vrba (1,1) 2

17.- Lukáš Hromádka (1,0,0,0,0) 1

18.- René Vidner (1,0,-,0,-) 1

 

Přebor ČR družstev – Pardubice

1. AK Březolupy – 26 bodů

Martin Málek 13

Martin Gavenda 13

 

2. Pardubice – 26 bodů

Jaroslav Petrák 14

Václav Milík 12

 

3. AK Markéta – 19 bodů

Pavol Pučko 11

Ondřej Veverka 8

 

4. AK Slaný – 10 bodů

Krzysztof Nowacki 10

 

5. PK Plzeň – 6 bodů

Jiří Lang 4

Jaromír Otruba 2

 

Průběžné pořadí:

1. ZP Pardubice – 26 (158)

2. AK Březolupy – 25 (158)

3. AK Markéta Praha – 17 (114)

4. AK Slaný – 14 (101)

5. PK Plzeň – 8 (65)

 

Mistrovství ČR družstev juniorů – Pardubice

1. PK Plzeň – 26 bodů

Michael Hádek (1,2,3,3,3,1) 13

Jan Holub (2,3,2,2,2) 13

Jiří Lang (náhradník)

 

2. AK Markéta Praha – 21 bodů

Pavol Pučko (3,3,3,1,2,3) 15

Jiří Brummer (2,1,1) 4

Zdeněk Schneiderwind (2,0,0) 2

 

3. ZP Pardubice – 16 bodů

Václav Milík (3,3,3,2,3) 14

René Vidner (1,0,1,0,0) 2

 

4. Grepl PDK Mšeno – 8 bodů

Pavel Fuksa (0,2,1,3,1) 7

Ondřej Smetana (1,0) 1

 

5. AK Slaný – 6 bodů

Ondřej Veverka (2,1,1,2) 6

Michal Dudek (0) 0

 

Průběžné pořadí sezony 2010:

1. PK Plzeň – 18 bodů (97)

2. AK Slaný – 14 (68)

3. ZP Pardubice – 12 (62)

4. AK Markéta Praha – 11 (57)

5. Grepl PDK Mšeno – 5 (27)