KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. ledna do 16. ledna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Poslední letošní SGP bude bez Jasona Doyla

Text: Šárka Rybenská, foto: facebook.com
Poslední letošní SGP bude bez Jasona Doyla
05.10.2016
 

Jason Doyle se rozhodl odstoupit z australské Grand Prix.

 
Jason Doyle prohlásil přes Facebook, že se neobjeví ve finále Grand Prix, které se bude konat dne 22. října 2016 v Melbourne. Australan učinil toto rozhodnutí vzhledem ke svému špatnému zdravotnímu stavu.
 
„Já bych chtěl sdělit veškeré informace z první ruky - bohužel, musím odstoupit z Grand Prix v Melbourne. Mám propíchnutou levou plíci, zatímco pravá je ve špatném stavu. Kromě toho mám pohmožděné a vymknuté levé rameno“  - napsal Jason Doyle na Facebooku.
 
Za největší problémem Jason považuje ty plíce: „Nejsem schopný letět kvůli problémům plic. Kromě toho, musím čekat na operaci lokte. Uskuteční se, až moje plíce bude zdravější. Ještě jednou bych rád poděkoval všem za milé zprávy“.
 
Vzhledem k tomu, že Jason  Doyle odstoupil z finále mistrovství světa jednotlivců, Greg Hancock má velkou šanci zajistit si letošní titul nejlepšího plochodrážního jezdce celém světě.
 
Přejeme Doylovi brzké uzdravení a věříme, že po rekonvalescenci v příštím roce opět nastoupí do seriálu SGP a potvrdí nám tak svou stále se zlepšující se formu. Také doufáme, že se jako třetí náhradník pro tuto soutěž v Melbourne objeví Václav Milík. ukáže se v tom nejlepším světle a dokáže tak, že by se s ním mělo počítat při udělování „divokých karet“ pro příští rok.