KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. ledna do 16. ledna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Pozvánka na SGP v Toruni

Text: Šárka Rybenská, ilustrační foto: Jan Kobzaň
Pozvánka na SGP v Toruni
23.09.2016
 

Pozvánka na Speedway Grand Prix v Toruni dne 1. října 2016 od 17:00 hod.

 
Velký svátek pro všechny příznivce ploché dráhy se nezadržitelně blíží – dne 1. 10. 2016 od 19:00 hod. začíná jeden z posledních tří závodů  Speedway Grand Prix v Toruni. Již v pátek  30. září 2016 mohou držitelé programu shlédnout zdarma trénink světových plochodrážních hvězd.
 
V sobotu 1. října 2016 v 11:00  hod. bude pro fanoušky otevřen Car Park C (10 PLN) a ve 13:00 hod. pro fanoušky Car Park 1 (10 PLN),  v 15:30 hod. Monster Energy Rig Riot představí Monster Energy sportovce – Tai Woffindena, Grega Hancocka, Chrise Holdera a Pawla Przedpelskeho,  V 17:00 hod. se na oficiální SGP autogramiádě představí miláček plochodrážních fanoušků Greg Hancock, Bartosz Zmarzlik, Antonio Lindback a Pawel Przedpelski. V 18:50 se koná slavnostní zahájení a 19:04 bude odstartována první jízda.
 
Letošní finále se bohužel pojede bez Nickiho Pedersena, který se vážně zranil na Zlaté přilbě v Pardubicích. Čeští plochodrážní fanoušci ve skrytu duše doufají, že náhradník Andreas Jonsson po absenci se zlomenou klíční kostí nestihne připravit své motorky a Václav Milík, který je pro tento rok třetí kvalifikovanou rezervou, by tak mohl odstartovat v některém z posledních závodů. První kvalifikovaná rezerva Fredrik Lingren byl potvrzen pro celou letošní sezónu jako zástup za Jaroslava Hampela.
 
Pokud se chcete tohoto závodu zúčastnit a vidět tak na vlastní oči největší světové hvězdy v akci, agentura SGP Tour pořádá na tento závod autobusový zájezd, kde zbývá ještě posledních pár míst, tak neváhejte a přihlaste se na info@sgptour.cz.