vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2020 – Písek

Ilustrační foto: Jiří Zaňát
MČR supermoto 2020 – Písek
29.06.2020
 

Úvodní kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu v jihočeském Písku.


O uplynulém víkendu proběhlo úvodní kolo letošního Mistrovství ČR supermota. Na programu bylo závod v jihočeském Písku. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Milan Sitnianský, kterého následoval Petr Vorlíček a Ital Elia Sammartin. V dalších kategoriích zvítězili Denis Fligr, vítěz kategorie S2 a Libor Machát, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Pavel Kajgr (nad 40 let) a Miroslav Tájek (nad 50 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Jan Ulman, který byl nejlepší mezi juniory a Ondřej Ludvík, který vyhrál kategorii Elév.

MČR Supermoto 2020 – Písek

Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 22+25 / 47 bodů
2. Petr Vorlíček (Honda) 25+20 / 45
3. Elia Sammartin (ITA, Honda) 16+22 / 38
4. Erik Provazník (Yamaha) 18+18 / 36
5. Bernhard Hitzenberger (AUT, Yamaha) 20+16 / 36

Třída S1 – průběžné pořadí 2020
1. Milan Sitnianský (Honda) 47 bodů
2. Petr Vorlíček (Honda) 45
3. Elia Sammartin (ITA, Honda) 38
4. Erik Provazník (Yamaha) 36
5. Bernhard Hitzenberger (AUT, Yamaha) 36



Třída S2
1. Denis Fligr (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Tomáš Barnošák (SVK, Honda) 22+22 / 44
3. Jan Drkoš (Suzuki) 20+20 / 40
4. Filip Zika (KTM) 18+18 / 36
5. Mario Draxl (AUT, Honda) 16+16 / 32

Třída S2 – průběžné pořadí 2020
1. Denis Fligr (Honda) 50 bodů
2. Tomáš Barnošák (SVK, Honda) 44
3. Jan Drkoš (Suzuki) 40
4. Filip Zika (KTM) 36
5. Mario Draxl (AUT, Honda) 32



Třída S3 MX Cup
1. Libor Machát (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. František Klicpera (Yamaha) 22+22 / 44
DNF Jan Berger (Honda) 0+0 / 0

Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí 2020
1. Libor Machát (Yamaha) 50 bodů
2. František Klicpera (Yamaha) 44



Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 22+25 / 47 bodů
2. Aleš Cikánek (Sherco) 20+22 / 42
3. Karel Smílek (Suzuki) 18+20 / 38
4. Michal Solík (Honda) 25+12 / 37
5. Libor Bednář (KTM) 16+18 / 34

Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí 2020
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 47 bodů
2. Aleš Cikánek (Sherco) 42
3. Karel Smílek (Suzuki) 38
4. Michal Solík (Honda) 37
5. Libor Bednář (KTM) 34



Třída S3 Veteran Cup 50+
1. Miroslav Tájek (Husqvarna) 22+25 / 47 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+18 / 43
3. Luděk Buček (Husqvarna) 20+22 / 42
4. Pavel Maxa (Honda) 18+20 / 38
5. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 16+16 / 32

Třída S3 Veteran Cup 50+ – průběžné pořadí 2020
1. Miroslav Tájek (Husqvarna) 47 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 43
3. Luděk Buček (Husqvarna) 42
4. Pavel Maxa (Honda) 38
5. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 32



Třída S5 Junior
1. Jan Ulman (TM) 25+25 / 50 bodů
2. Matěj Kokeš (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 20+20 / 40
4. Jakub Machát (TM) 15+18 / 33
5. Hynek Maštalíř (TM) 18+15 / 33

Třída S5 Junior – průběžné pořadí 2020
1. Jan Ulman (TM) 50 bodů
2. Matěj Kokeš (Husqvarna) 44
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 40
4. Jakub Machát (TM) 33
5. Hynek Maštalíř (TM) 33



Třída S6 Elév
1. Ondřej Ludvík (Yamaha) 14+16 / 30 bodů
2. Štěpán Hubička (KTM) 13+14 / 27

Třída S6 Elév – průběžné pořadí 2020
1. Ondřej Ludvík (Yamaha) 30 bodů
2. Štěpán Hubička (KTM) 27