KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. srpna do 21. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pavel Kejmar za MTR KTM Racing

Tisková zpráva Pavla Kejmara
Pavel Kejmar za MTR KTM Racing
22.12.2015
 

Pavel Kejmar v sezóně 2016 za tým MTR KTM racing team v MS supermota a jako instruktor v Supermoto Academy.

 
Sezóna 2015 je za námi a nyní se Pavel plně koncentruje na rok nadcházející. V plánu je opět Mistrovství světa v supermotu ve třídě S1, ovšem tentokrát na stroji KTM a za italský tým MTR KTM racing team „Smlouvu jsem v týmu MTR KTM racing team podepsal na dva roky. Prozatím probíhá spolupráce perfektně a už se těším na první závody. Pevně věřím, že já i motorka je schopna bojovat o nejvyšší příčky,“ dodal Pavel.
 
Zimní příprava probíhá především na motokrosové motorce a to jak v ČR, tak např. v Itálii.
 
„První závody máme již 3.dubna ve španělském Jerezu. Chci být na tyto závody co nejlépe připravený a ukázat všem ostatním jezdcům, že s bojem o titul se mnou musí počítat,“ ambiciózně popisuje Kejmar.
 
Pavla ovšem příští sezónu čeká i další aktivita. Začal se podílet na organizaci jediné supermoto školy v ČR Supermoto Academy, kde zároveň vystupuje jako instruktor. A co na SMA říká Pavel: „Supermoto Academy je perfektní projekt. S Honzou Zemanem se doplňujeme a pro rok 2016 připravujeme dvoudenní kurz ve Vysokém Mýtě, na který je možný si již nyní zakoupit dárkový poukaz a to za sníženou cenu. Hrozně mě baví předávat ostatním lidem zkušenosti, které jsem za těch 18let závodění nasbíral. Jelikož jsem již loni dělal instruktora, vím jaký dokážou jednotlivý jezdci udělat pokrok. Tím, že rapidně zlepší své dovednosti, si mnohem více užívají jízdu na supermoto motorce a především se tím zvyšuje jejich bezpečnost při jízdě v běžném provozu. Zároveň se snažím dětem přiblížit jak to chodí ve sportu a věnovat se výchově nových talentů, bez kterých tento sport nemá budoucnost.“