KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. září do 2. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Supermoto národů 2012 – naši na bedně

Foto: Youthstream
Supermoto národů 2012 – naši na bedně
08.10.2012
 

Tomáš Trávníček, Pavel Kejmar a Petr Vorlíček, vybojovali bronzové medaile v týmovém Mistrovství světa, a to navíc před poslední jízdou sahali na titul Mistra světa!

 
1. závod
1. Thomas Chareyre (FRA-TM) 20:28.416; 2. Ivan Lazzarini (ITA-Honda) +0:04.009; 3. Tomáš Trávniček (CZE-Honda) +0:04.780; 4. Matthew Winstanley (GBR-TM) +0:05.336; 5. Pavel Kejmar (CZE-KTM) +0:13.869; 6. Sylvain Bidart (FRA-Honda)+0:16.763; 7.Devon Vermeulen (NED-KTM) +0:21.702; 8. Malachi Mitchell-Thomas (GBR-J-TM) +0:25.858; 9. Rudolf Bauer (AUT-Yamaha) +0:27.266; 10. Christian Ravaglia (ITA-KTM) + 0:30.516
 
Top ten po 1. závodě
Francie, Česká republika, Itálie, Holandsko, Velká Británie JUNIOR, Velká Británie, Francie JUNIOR, Finsko, Lucembursko, Estonsko
 
 
 
 
2. závod
1. Pavel Kejmar (CZE-KTM) 20:30.743; 2. Massimo Beltrami (ITA-Honda) +0:01.208; 3. Sylvain Bidart (FRA-Honda) +0:10.368; 4. Christian Ravaglia (ITA-KTM) +0:13.092; 5. Petr Vorlíček (CZE-TM) +0:16.369; 6. Aurelien Grelier (FRA-Yamaha) +0:23.304; 7. Rudolf Bauer (AUT-Yamaha) +0:23.425; 8. Lukas Höllbacher (AUT-KTM) +0:29.003; 9. Malachi Mitchell-Thomas (GBR-J-TM) +0:32.262; 10. Maik Voorwinden (NED-KTM) +0:33.688
 
Top ten po 2. závodě
Česká republika, Francie, Itálie, Holandsko, Velká Británie JUNIOR, Velká Británie, Francie JUNIOR, Finsko, Lucembursko, Estonsko
 
 
 
3. závod
1.Thomas Chareyre (FRA-TM) 20:29.733; 2. Ivan Lazzarini (ITA-Honda) +0:04.133; 3. Matthew Winstanley (GBR-TM) +0:04.532; 4. Petr Vorlíček (CZE-TM) +0:22.764; 5. Massimo Beltrami (ITA-Honda) +0:26.524; 6. Aurelien Grelier (FRA-Yamaha) +0:29.417; 7. Devon Vermeulen (NED-KTM) +0:30.270; 8. Lukas Höllbacher (AUT-KTM) +0:30.816; 9. Francesc Cucharrera (ESP-KTM) +0:37.131; 10. Hannes Maier (AUT-KTM) +0:43.776; 11. Tomáš Trávniček (CZE-Honda) +0:47.486
 
Top ten po 3. závodě
Itálie, Francie, Česká republika, Rakousko, Holandsko, Velká Británie, Finsko, Francie JUNIOR, Velká Británie JUNIOR, Lucembursko.