vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. května do 22. květen 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR v trialu 2010 - Ouběnice

Foto: Jiří Olmr
MČR v trialu 2010 - Ouběnice
07.06.2010
 

Martin Křoustek pokračuje ve své spanilé jízdě domácím šampionátem. Další dvě vítězství si zapsal v Ouběnicích, i když tentokrát hlavně v neděli velmi těsně. Po oba soutěžní dny byl druhý Jirka Rafan Svoboda, třetí místo získala dvakrát česká naděje Jirka Fikejz (na obrázku).

MČR v trialu 2010 – Ouběnice
Kategorie A – sobota
1.- Martin Křoustek (Beta) 13 tr. bodů
2.- Jiří Svoboda (Beta) 28
3.- Jiří Fikejz (Sherco) 34
4.- Lukáš Petráček (Gas Gas) 81
5.- Pavel Kohout (Gas Gas) 86

Kategorie A – neděle
1.- Martin Křoustek (Beta) 13 tr. bodů
2.- Jiří Svoboda (Beta) 14
3.- Jiří Fikejz (Sherco) 32
4.- Lukáš Petráček (Gas Gas) 60
5.- Pavel Kohout (Gas Gas) 61

Kategorie A – průběžné pořadí
1.- Martin Křoustek (Beta) 120 bodů
2.- Jiří Svoboda (Beta) 102
3.- Pavel Kohout (Gas Gas) 72
4.- Lukáš Petráček (Gas Gas) 68
5.- Martin Matějíček (Gas Gas) 63

Kategorie C – sobota
1.- Marek Wünsch (Sherco) 25 tr. bodů
2.- Jiří Šmídl (Montesa) 27
3.- Miloslav Marek (Gas Gas) 32
4.- Martin Moucha (Sherco) 50
5.- Aleš Labík (Montesa) 51

Kategorie C – neděle
1.- Petr Budín (Gas Gas) 9 tr. bodů
2.- Marek Wünsch (Sherco) 17
3.- Jiří Šmídl (Montesa) 20
4.- Martin Moucha (Sherco) 30
5.- Aleš Labík (Montesa) 34

Kategorie C – průběžné pořadí
1.- Marek Wünsch (Sherco) 94 bodů
2.- Jiří Šmídl (Montesa) 86
3.- Jiří Kněžourek (Montesa) 58
4.- Aleš Labík (Montesa) 52
5.- Martin Moucha (Sherco) 51

Kategorie V – sobota
1.- Libor Pecháček (Gas Gas) 12 tr. bodů
2.- Martin Kuchař (Montesa) 13
3.- Patrik Schmid (Gas Gas) 17 /20x 0; 7x 1/
4.- Miloš Pospíšil (???) 17 /20x 0; 5x 1/
5.- Pavel Mácha (Sherco) 19

Kategorie V – neděle
1.- Martin Kuchař (Montesa) 12 tr. bodů
2.- Jiří Maček (Montesa) 13
3.- Josef Šůra (Montesa) 14
4.- Miloš Pospíšil (???) 19
5.- Libor Pecháček (Gas Gas) 21

Kategorie V – průběžné pořadí
1.- Josef Šůra (Montesa) 83 bodů
2.- Libor Pecháček (Gas Gas) 81
3.- Jiří Maček (Montesa) 78
4.- Patrik Schmid (Gas Gas) 77
5.- Martin Kuchař (Montesa) 61

Kategorie H – sobota
1.- Stanislav Dušek (Gas Gas) 9 tr. bodů
2.- Jan Unger (Gas Gas) 15
3.- Ondřej Krecbach (Beta) 19
4.- Jan Horník (Gas Gas) 21 /21x 0/
5.- Albín Prokop (Gas Gas) 21 /18x 0/

Kategorie H – neděle
1.- Jan Unger (Gas Gas) 8 tr. bodů
2.- Stanislav Dušek (Gas Gas) 13
3.- Jan Horník (Gas Gas) 18
4.- Ondřej Krecbach (Beta) 19
5.- Albín Prokop (Gas Gas) 30

Kategorie H – průběžné pořadí
1.- Stanislav Dušek (Gas Gas) 97 bodů
2.- Jan Unger (Gas Gas) 88
3.- Jan Horník (Gas Gas) 76
4.- Jiří Olmr (Montesa) 70
5.- Michal Kuchař (Montesa) 67

Kategorie Ž – sobota
1.- Dalibor Šulc ml. (Beta) 6 tr. bodů
2.- Radek Stehno ml. (Beta) 44
3.- Jakub Budín (Beta) 61
4.- Tomáš Potoček (???) 86
5.- Filip Stehno (Gas Gas) 89

Kategorie Ž – neděle
1.- Dalibor Šulc ml. (Beta) 64 tr. bodů
2.- Radek Stehno ml. (Beta) 52
3.- Filip Stehno (Gas Gas) 83
4.- Tomáš Potoček (???) 88
5.- Denis Döllinger (Beta) 90

Kategorie Ž – průběžné pořadí
1.- Dalibor Šulc ml. (Beta) 120 bodů
2.- Tomáš Potoček (???) 82
3.- Filip Stehno (Gas Gas) 80
5.- Denis Döllinger (Beta) 65
4.- Jakub Budín (Beta) 60