MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR v trialu 2016 – Jinín

Text: facebook.com/martinmatejicek
MČR v trialu 2016 – Jinín
09.09.2016
 

Autoklub ČR po dvou týdnech konečně zveřejnil výsledky pátého podniku Mezinárodní mistrovství ČR v trialu, který se jel předminulý víkend v Jiníně.

 
Mistrovství ČR v trialu pokračovalo pátým kolem, které proběhlo v jihočeském Jiníně. Nejúspěšnějším jezdcem celého víkendu byl opět skvěle jezdící Martin Matějíček, který dominoval před druhým Martinem Křoustkem. Třetí místo po oba dva dny obsadil Dominik Wünsch.
 
MČR v trialu 2016 – Jinín
 
MEZ MČR jednotlivci – sobota
1. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 2 tr. body
2. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 7
3. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 42
4. Tomáš Jindra (CZE, Beta) 85
5. Pavel Kohout (CZE, TRS) 9
6. Paul Schmelzer (GER, Gas Gas) 33
7. Josef Čermák (TRS) 34
8. Jan Mrázek (Beta) 36 /15x 0/
9. Daniel Haase (CZE, Sherco) 36 /10x 0/
10. Filip Pospíšil (Beta) 37
 
MEZ MČR jednotlivci – neděle
1. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 0 tr. bodů
2. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 11
3. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 41
4. Tomáš Jindra (CZE, Beta) 112
5. Pavel Kohout (CZE, TRS) 9
6. Jan Mrázek (Beta) 13
7. Filip Pospíšil (Beta) 15
8. Paul Schmelzer (GER, Gas Gas) 22
9. Daniel Haase (CZE, Sherco) 23 /17x 0/
10. Josef Čermák (TRS) 23 /15x 0/
 
 
 
Hobby – sobota
1. Matěj Mrázek (CZE, Beta 125) 6 tr. bodů
2. Jiří Janát (CZE, Gas Gas) 13 /19x 0/
3. Jan Baloušek (Beta 80) 13 /17x 0/
4. Filip Heřman (Beta 80) 16
5. René Hering (CZE, Honda) 20
 
Hobby – neděle
1. Petr Biel (CZE, Beta) 1 tr. bod
2. Jan Baloušek (Beta 80) 2
3. Filip Heřman (Beta 80) 3
4. Matěj Mrázek (CZE, Beta 125) 6
5. Tomáš Průša (CZE, Vertigo) 9
 
 
Klasik – neděle
1. Martin Kuchař (CZE, Honda) 7 tr. bodů
2. Albín Prokop (CZE, SWM) 10
3. Jiří Kříž (CZE, Honda) 18
4. Vladimír Havelka (Montesa) 30
5. Ladislav Dvořák (CZE, Beta) 50
 
 
 
Žák – sobota
1. Jan Panenka (CZE, Gas Gas) 6 tr. bodů
2. Milan Urbánek (CZE, Beta) 32
3. Albín Prokop jr. (CZE, Beta) 37
4. Eduard Hovjacký ml. (CZE, Beta) 43
5. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 58
 
Žák – neděle
1. Jan Panenka (CZE, Gas Gas) 8 tr. bodů
2. Milan Urbánek (CZE, Beta) 9
3. Albín Prokop jr. (CZE, Beta) 37
4. Eduard Hovjacký ml. (CZE, Beta) 47
5. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 56