vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. května do 22. květen 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

V Kramolíně vyhrál Křoustek

Ilustrační foto: WERT
V Kramolíně vyhrál Křoustek
11.05.2010
 

Kramolínské šlapačky byly druhým dílem domácího šampionátu, z double se opět radoval Martin Křoustek, i když zejména v sobotu vyhrál jen díky pětce do té doby dlouho vedoucího Jirky Svobody.

MČR v trialu 2010 – Kramolín
Kategorie A – sobota
1.- Martin Křoustek (Beta) 11 tr. bodů
2.- Jiří Svoboda (Beta) 13
3.- Jiří Fikejz (Sherco) 23
4.- Lukáš Petráček (Gas Gas) 60
5.- Pavel Kohout (Gas Gas) 76

Kategorie A – neděle
1.- Martin Křoustek (Beta) 2 tr. bodů
2.- Jiří Svoboda (Beta) 4
3.- Jiří Fikejz (Sherco) 14
4.- Martin Matějíček (Gas Gas) 53
5.- Pavel Kohout (Gas Gas) 54

Kategorie A – průběžné pořadí
1.- Martin Křoustek (Beta) 80 bodů
2.- Jiří Svoboda (Beta) 58
3.- Pavel Kohout (Gas Gas) 50
4.- Martin Matějíček (Gas Gas) 45
5.- Lukáš Petráček (Gas Gas) 42

Kategorie C – sobota
1.- Petr Budín (Gas Gas) 16 tr. bodů
2.- Jiří Šmídl (Montesa) 24
3.- Jiří Kněžourek (Montesa) 34
4.- Marek Wünsch (Sherco) 36
5.- Martin Moucha (???) 53

Kategorie C – neděle
1.- Marek Wünsch (Sherco) 12 tr. bodů
2.- Jiří Šmídl (Montesa) 20
3.- Jiří Kněžourek (Montesa) 21
4.- Petr Roštejnský (Sherco) 29
5.- Petr Burián (Gas Gas) 58

Kategorie C – průběžné pořadí
1.- Lukáš Petráček (Gas Gas) 58 bodů
2.- Marek Wünsch (Sherco) 57
3.- Jiří Šmídl (Montesa) 54
4.- David Fabian (Montesa) 40
5.- Aleš Labík (Montesa) 30

Kategorie V – sobota
1.- Václav Brůj (Montesa) 25 tr. bodů
2.- Libor Pecháček (Gas Gas) 44
3.- Jiří Maček (Montesa) 45
4.- Josef Šůra (Montesa) 47
5.- Pavel Mácha (Sherco) 52

Kategorie V – neděle
1.- Václav Brůj (Montesa) 13 tr. bodů
2.- Jiří Maček (Montesa) 29
3.- Patrik Schmid (Gas Gas) 30
4.- Libor Pecháček (Gas Gas) 33 /18x0/
5.- Josef Šůra (Montesa) 33 /13x0/

Kategorie V – průběžné pořadí
1.- Josef Šůra (Montesa) 58 bodů
2.- Patrik Schmid (Gas Gas) 52
3.- Jiří Maček (Montesa) 52
4.- Libor Pecháček (Gas Gas) 50
5.- Václav Brůj (Montesa) 40

Kategorie H – sobota
1.- Stanislav Dušek (Gas Gas) 29 tr. bodů
2.- David Moucha (Beta) 40
3.- Michal Kuchař (Montesa) 43
4.- Jan Unger (Gas Gas) 44
5.- Jiří Olmr (Montesa) 54

Kategorie H – neděle
1.- Stanislav Dušek (Gas Gas) 18 tr. bodů
2.- Michal Kuchař (Montesa) 27
3.- Jan Unger (Gas Gas) 35
4.- Jiří Olmr (Montesa) 36
5.- Albín Prokop (Gas Gas) 41

Kategorie H – průběžné pořadí
1.- Michal Kuchař (Montesa) 67 bodů
2.- Stanislav Dušek (Gas Gas) 60
3.- Jiří Olmr (Montesa) 51
4.- Jan Unger (Gas Gas) 51
5.- Jan Horník (Gas Gas) 48

Kategorie Ž – sobota
1.- Dalibor Šulc ml. (Beta) 18 tr. bodů
2.- Tomáš Potoček (???) 80

3.- Denis Döllinger (Beta) 88
4.- Filip Stehno (Gas Gas) 90
5.- Adam Šnábl (???) 123

Kategorie Ž – neděle
1.- Dalibor Šulc ml. (Beta) 12 tr. bodů
2.- Jakub Budín (Beta) 50
3.- Adam Šnábl (???) 77
4.- Filip Stehno (Gas Gas) 81
5.- Tomáš Potoček (???) 82

Kategorie Ž – průběžné pořadí
1.- Dalibor Šulc ml. (Beta) 80 bodů
2.- Tomáš Potoček (???) 56
3.- Filip Stehno (Gas Gas) 54
4.- Adam Šnábl (???) 47
5.- Jakub Budín (Beta) 45