MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

ME v trialu 2015 – Grimmialp

Foto: trial4fun.com
ME v trialu 2015 – Grimmialp
25.08.2015
 

Finálový podnik Mistrovství Evropy v trialu se konal v ve švýcarském Grimmialp.

 
Švýcarský Grimmialp hostil poslední díl trialového evropského šampionátu. Vítězem v hlavní mužské kategorii se stal Ital Gianluca Tournour, který vyhrál před druhým Iwanen Robertsem z Velké Británie a třetím Franncesc Moret ze Španělska.
V hlavní kategorii se opět představila čtveřice českých reprezentantů. Nejvíce bodů si domů odvezl Martin Matějíček, který v celkové klasifikaci skončil na konečném sedmém místě.
 
ME v trialu – Grimmialp (SUI)
 
Kategorie Champ
1. Gianluca Tournour (ITA, Gas Gas) 25 tr. bodů
2. Iwan Roberts (GBR, Beta) 35
3. Franncesc Moret (SPA, Vertigo) 45
4. Hakon Pederson (NOR, Ossa) 64
5. Steven Coquelin (FRA, Gas Gas) 67
------------------------------------
7. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 94
10. Jiří Svoboda (CZE, Beta) 113
11. Martin Křoustek (CZE, Beta) 116
21. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 138
 
Kategorie Champ – průběžné pořadí 2015
1. Gianluca Tournour (ITA, Gas Gas) 440 bodů
2. Franncesc Moret (SPA, Vertigo) 410
3. Steven Coquelin (FRA, Gas Gas) 345
4. Hakon Pederson (NOR, Ossa) 260
5. Iwan Roberts (GBR, Beta) 200
------------------------------------
7. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 196
10. Martin Křoustek (CZE, Beta) 153
13. Jiří Svoboda (CZE, Beta) 105
21. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 53
 
 
 
 
Kategorie Junior
1. Pierre Sauvage (FRA, Sherco) 13 tr. bodů
2. Luca Corvi (ITA, Beta) 28
3. Max Faude (GER, Beta) 31
 
Kategorie Junior – průběžné pořadí 2015
1. Pierre Sauvage (FRA, Sherco) 485 bodů
2. Luca Corvi (ITA, Beta) 385
3. Max Faude (GER, Beta) 345
 
 
 
 
Kategorie Youth
1. Toby Martyn (GBR, Beta) 8 tr. Bodů
2. Jarmo Robrahn (Ger, Beta) 12
3. Sergio Piardi (ITA, Beta) 16
 
Kategorie Youth – průběžné pořadí 2015
1. Toby Martyn (GBR, Beta) 300 bodů
2. Sergio Piardi (ITA, Beta) 225
3. Jack Peace (GBR, Gas Gas) 215
 
 
 
 
Kategorie Women – sobota
1. Theresa Bauml (GER, Ossa) 21 tr. bodů
2. Sara Trentini (ITA, Sherco) 45
3. Jule Steinert (Ger, Beta) 46
 
Kategorie Women – průběžné pořadí 2015
1. Theresa Bauml (GER, Ossa) 285 bodů
2. Sara Trentini (ITA, Sherco) 255
3. Bianca Huber (GER, Gas Gas) 215
 
 
 
 
Kategorie Veterán – sobota
1. Dominique Guillaume (SUI, Scorpa) 18 tr. bodů (20x 0; 8x 1)
2. Vladimír Kothay (SVK, Ossa) 18 tr. bodů (20x 0; 6x 1)
3. Valter Feltrinelli (ITA, Ossa) 22
------------------------------------
14. Jiří Maček (CZE, Gas Gas) 81
 
Kategorie Veterán – průběžné pořadí 2015
Pořadí po škrtání dvou nejhorších výsledků
1. Vladimír Kothay (SVK, Ossa) 285 bodů
2. John van Veelen (NED, Ossa) 270
3. Valter Feltrinelli (ITA, Ossa) 240
------------------------------------
15. Jiří Maček (CZE, Gas Gas) 63
23. Daniel Haase (CZE, Sherco) 25