MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

ME v trialu 2016 – Pietramurata

Foto: trial4fun.com
ME v trialu 2016 – Pietramurata
07.04.2016
 

Úvodní podnik Mistrovství Evropy 2016 v trialu se konal v italské Pietramuratě.

 
Italská Pietramurata hostila úvodní díl trialového evropského šampionátu. Vítězem v hlavní mužské kategorii se stal Španěl Miquel Gelabert, který vyhrál před druhým Franncescem Moretem, také ze Španělska a třetím Gabriele Giarbou z pořádající Itálie.
V hlavní kategorii se představila trojice českých reprezentantů. Nejvíce bodů si domů odvezl Martin Matějíček, který v klasifikaci skončil na dvanáctém místě, zatímco zkušenější Martin Křoustek bral body za 20. místo a Marek Wünsch za 25. místo.
 
ME v trialu – Pietramurata (ITA)
 
Kategorie Champ
1. Miquel Gelabert (SPA, Sherco) 13 tr. bodů
2. Franncesc Moret (SPA, Vertigo) 19
3. Gabriele Giarba (ITA, Montesa) 33
4. Dan Peace (GBR, Gas Gas) 39
5. Roberts Iwan (GBR, Beta) 41
------------------------------------
12. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 56
20. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 78
25. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 99
 
Kategorie Champ – průběžné pořadí 2016
1. Miquel Gelabert (SPA, Sherco) 100 bodů
2. Franncesc Moret (SPA, Vertigo) 85
3. Gabriele Giarba (ITA, Montesa) 70
4. Dan Peace (GBR, Gas Gas) 60
5. Roberts Iwan (GBR, Beta) 55
------------------------------------
12. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 22
20. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 8
25. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 3
 
 
 
 
Kategorie Junior
1. Jack Peace (GBR, Gas Gas) 10 tr. bodů
2. Luca Corvi (ITA, Beta) 12
3. Sergio Piardi (ITA, Beta) 17
 
Kategorie Junior – průběžné pořadí 2016
1. Jack Peace (GBR, Gas Gas) 100 bodů
2. Luca Corvi (ITA, Beta) 85
3. Sergio Piardi (ITA, Beta) 70
 
 
 
 
Kategorie Youth
1. Lorenzo Gandola (ITA, Scorpa) 14 tr. bodů
2. Jack Peace (GBR, Gas Gas) 18
3. Billy Green (GBR, Beta) 22
 
Kategorie Youth – průběžné pořadí 2016
1. Lorenzo Gandola (ITA, Scorpa) 100 bodů
2. Jack Peace (GBR, Gas Gas) 85
3. Billy Green (GBR, Beta) 70
 
 
 
 
Kategorie Women
1. Theresa Bauml (GER, Ossa) 17 tr. bodů
2. Sara Trentini (ITA, Sherco) 36
3. Mette Fidje (NOR, Sherco) 38
 
Kategorie Women – průběžné pořadí 2016
1. Theresa Bauml (GER, Ossa) 100 bodů
2. Sara Trentini (ITA, Sherco) 85
3. Mette Fidje (NOR, Sherco) 70
 
 
 
 
Kategorie Veterán
1. Markus Kipp
2. V. Feltrinelli
3. Petr Mašek
 
Kategorie Veterán – průběžné pořadí 2016
1. Markus Kipp
2. V. Feltrinelli
3. Petr Mašek