MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

ME v trialu – Tanvald

Foto: trial4fun.com
ME v trialu – Tanvald
30.06.2014
 

VIDEO a výsledky - Mistrovství Evropy v trialu zavítalo do České republiky, tradičně se závodilo v Tanvaldu.

 
ME v trialu – Tanvald
 
Kategorie Champ – sobota
1. Franz Kadlec (GER, Beta) 10 tr. bodů
2. Martin Křoustek (CZE, Beta) 29
3. Jiří Svoboda (CZE, Beta) 32
4. Luca Cotone (ITA, Sherco) 35 (21x 0)
5. Jack Price (GBR, Gas Gas) 35 (20x 0)
------------------------------------
12. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 72
 
Kategorie Champ – neděle
1. Maxime Warenghien (SUI, Sherco) 14 tr. bodů
2. Häkon Pedersen (NOR, Ossa) 25
3. Franz Kadlec (GER, Beta) 26
4. Jack Price (GBR, Gas Gas) 31
5. Luca Cotone (ITA, Sherco) 32
------------------------------------
7. Martin Křoustek (CZE, Beta) 35
10. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 68
11. Jiří Svoboda (CZE, Beta) 68
 
 
 
Kategorie Junior – sobota
1. Marco Fioletti (ITA, Beta) 20 tr. bodů
2. Sascha Neumann (GER, Gas Gas) 22
3. Marcus Eliasson (SWE, Beta) 26
4. Yannic Straub (GER, Gas Gas) 28
5. Andreas Dammyr (NOR, Beta) 33
 
Kategorie Junior – neděle
1. Sascha Neumann (GER, Gas Gas) 12 tr. bodů
2. Yannic Straub (GER, Gas Gas) 13
3. Marco Fioletti (ITA, Beta) 17
4. Marcus Eliasson (SWE, Beta) 21
5. Andreas Dammyr (NOR, Beta) 30
 
 
 
Kategorie Veterán – sobota
1. John van Veelen (NED, Ossa) 6 tr. bodů
2. Jussi Haapanen (FIN, Gas Gas) 7
3. Vladimír Kothay (SVK, Ossa) 10
4. Valter Feltrinelli (ITA, Ossa) 18
5. Jiří Kněžourek (CZE, Montesa) 26
------------------------------------
9. Petr Roštejnský (CZE, Sherco) 33
11. Daniel Haase (CZE, Sherco) 40
13. Jiří Maček (CZE, Gas Gas) 50
15. Martin Kuchař (CZE, Sherco) 56
16. Pavel Karkoš (CZE, Beta) 62
17. Jindřich Klaus (CZE, Sherco) 66
 
Kategorie Veterán – neděle
1. Jussi Haapanen (FIN, Gas Gas) 6 tr. bodů
2. Valter Feltrinelli (ITA, Ossa) 9
3. John van Veelen (NED, Ossa) 13
4. Vladimír Kothay (SVK, Ossa) 19
5. Sami Kymäläinen (FIN, Ossa) 27
6. Petr Roštejnský (CZE, Sherco) 27
7. Daniel Haase (CZE, Sherco) 28
------------------------------------
10. Jiří Kněžourek (CZE, Montesa) 31
12. Martin Kuchař (CZE, Sherco) 44
14. Jiří Maček (CZE, Gas Gas) 50
17. Libor Pecháček (CZE, Sherco) 83
DNF Pavel Karkoš (CZE, Beta)

Video

TRIAL ME TANVALD 2014