MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

ME v trialu – Bilstain

Foto: Facebook.com
ME v trialu – Bilstain
27.08.2014
 

Mistrovství Evropy v trialu dospělo do svého závěru, o poslední body se bojovalo v belgickém Bilstainu.

 
ME v trialu – Bilstain (BEL)
 
Kategorie Champ
1. Franz Kadlec (GER, Beta) 59 tr. bodů
2. Maxime Warenghien (SUI, Sherco) 61
3. Häkon Pedersen (NOR, Ossa) 66
4. Iwan Roberts (GBR, Beta) 75
5. Billy Bolt (GBR, Ossa) 87
------------------------------------
11. Martin Křoustek (CZE, Beta) 115
13. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 124
 
Kategorie Champ – konečné pořadí
1. Franz Kadlec (GER, Beta) 455 bodů
2. Maxime Warenghien (SUI, Sherco) 400
3. Luca Cotone (ITA, Sherco) 305
4. Häkon Pedersen (NOR, Ossa) 278
5. Jack Price (GBR, Gas Gas) 245
6. Martin Křoustek (CZE, Beta) 210
------------------------------------
12. Jiří Svoboda (CZE, Beta) 115
15. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 89
29. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 14
 
 
 
 
Kategorie Junior
1. Dan Peace jr. (GBR, Gas, Gas) 49 tr. bodů
2. Marco Fioletti (ITA, Beta) 68
3. Sascha Neumann (GER, Gas Gas) 79
4. Andrew Putt (USA, Sherco) 91
5. Daniel Andreasson (SWE, Gas Gas) 92
 
Kategorie Junior – konečné pořadí
1. Sascha Neumann (GER, Gas Gas) 425 bodů
2. Marco Fioletti (ITA, Beta) 370
3. Marcus Eliasson (SWE, Beta) 305
4. Yannic Straub (GER, Gas Gas) 300
5. Andreas Dammyr (NOR, Beta) 250
 
 
 
 
Kategorie Youth
1. Luca Petrella (ITA, Ossa) 38 tr. bodů
2. Toby Martyn (GBR, Beta) 40
3. Dan Peace (GBR, Gas Gas) 44
4. Max Faude (GER, Sherco) 72
5. Sondre Haga (NOR, Beta) 74
 
Kategorie Youth – konečné pořadí 2014
1. Dan Peace (GBR, Gas Gas) 370 bodů
2. Luca Petrella (ITA, Ossa) 340
3. Toby Martyn (GBR, Beta) 285
4. Pierre Sauvage (FRA, Sherco) 195
5. Jarmo Robrahn (GER, Beta) 190
 
 
 
 
Kategorie Women – sobota
1. Ina Wilde (GER, Gas Gas) 6 tr. bodů
2. Theresa Bauml (GER, Ossa) 21
3. Sarah Bauer (GER, Sherco) 22
4. Bianca Huber (GER, Gas Gas) 29
5. Pauline Schmitt (GER, Beta) 33
 
Kategorie Women – průběžné pořadí 2014
1. Ina Wilde (GER, Gas Gas) 370 bodů
2. Theresa Bauml (GER, Ossa) 355
3. Sarah Bauer (GER, Sherco) 245
4. Bianca Huber (GER, Gas Gas) 240
5. Sara Trentini (ITA, Beta) 210
 
 
 
 
Kategorie Veterán – sobota
1. John van Veelen (NED, Ossa) 14 tr. bodů
2. Alain Barigand (BEL, Gas Gas) 25
3. Nicolas Puttemans (BEL, Beta) 27
4. Frederic Malcorps (BEL, Ossa) 28
5. Peter Mohr (GER, Sherco) 31
------------------------------------
7. Petr Roštejnský (CZE, Sherco) 43
11. Jiří Maček (CZE, Gas Gas) 69
15. Martin Kuchař (CZE, Sherco) 75
 
Kategorie Veterán – konečné pořadí 2014
1. John van Veelen (NED, Ossa) 410 bodů
2. Jussi Haapanen (FIN, Gas Gas) 385
3. Valter Feltrinelli (ITA, Ossa) 285
4. Peter Mohr (GER, Sherco) 245
5. Vladimír Kothay (SVK, Ossa) 215
------------------------------------
7. Petr Roštejnský (CZE, Sherco) 190
11. Jiří Maček (CZE, Gas Gas) 103
14. Martin Kuchař (CZE, Sherco) 94
15. Jiří Kněžourek (CZE, Montesa) 85
17. Daniel Haase (CZE, Sherco) 70
23. Pavel Karkoš (CZE, Beta) 40
29. Jindřich Klaus (CZE, Sherco) 21