vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. května do 22. květen 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Světový trial pokračoval v Japonsku

Foto: Repsol YPF
09.06.2010
 

Na známém silničním okruhu Twin Ring v Motegi, kde se každoročně koná závod MotoGP, proběhl tradiční trialový podnik světového šampionátu.

MS Outdoor trial – Motegi (JPN)
Kategorie World sobota
  1.- Toni Bou (SPA-Montesa) 31 tr. bodů
  2.- Jeroni Fajardo (SPA-Beta) 44
  3.- Adam Raga (SPA-Gas Gas) 56 /12x 0; 6x 1/
  4.- Takahisa Fujinami (JPN-Montesa) 56 /12x 0; 4x 1/
  5.- Kenichi Kuroyama (JPN-Yamaha) 72
  6.- James Dabill (GBR-Gas Gas) 74
  7.- Albert Cabestany (SPA-Sherco) 81
  8.- Tomoyuki Ogawa (JPN-Honda) 98
  9.- Michael Brown (GBR-Sherco) 100
10.- Tsuyoshi Ogawa (JPN-Beta) 107
11.- Akira Shibata (JPN-Honda) 126 /3x 0/
12.- Alexz Wigg (GBR-Beta) 126 /2x 0/
13.- Fumitaka Nozaki (JPN-Yamaha) 126 /1x 0/
14.- Isao Shibuya (JPN-Honda) 128
15.- Loris Gubian (FRA-Gas Gas) 131

Kategorie World neděle
  1.- Adam Raga (SPA-Gas Gas) 31 tr. bodů
  2.- Toni Bou (SPA-Montesa) 35
  3.- Jeroni Fajardo (SPA-Beta) 46
  4.- Takahisa Fujinami (JPN-Montesa) 47
  5.- Albert Cabestany (SPA-Sherco) 49
  6.- James Dabill (GBR-Gas Gas) 58
  7.- Kenichi Kuroyama (JPN-Yamaha) 60
  8.- Loris Gubian (FRA-Gas Gas)74
  9.- Tomoyuki Ogawa (JPN-Honda) 78
10.- Michael Brown (GBR-Sherco) 85
11.- Tsuyoshi Ogawa (JPN-Beta) 106
12.- Alexz Wigg (GBR-Beta) 115
13.- Akira Shibata (JPN-Honda) 120 /4x0; 1x 1/
14.- Fumitaka Nozaki (JPN-Yamaha) 120 /4x0; 0x 1/
15.- Akira Shibata (JPN-Honda) 125

Průběžné pořadí 2010 – kategorie World
  1.- Toni Bou (SPA-Montesa) 90 bodů
  2.- Adam Raga (SPA-Gas Gas) 82
  3.- Takahisa Fujinami (JPN-Montesa) 72
  4.- Loris Fajardo (SPA-Beta) 66
  5.- Albert Cabestany (SPA-Sherco) 65
  6.- James Dabill (GBR-Gas Gas) 50
  7.- Loris Gubian (FRA-Gas Gas) 32
  8.- Dougie Lampkin (GBR-Beta) 30
  9.- Michael Brown (GBR-Sherco) 27
10.- Kenichi Kuroyama (JPN-Yamaha) 20
11.- Daniele Maurino (ITA-Gas gas) 19
12.- Alexz Wigg (GBR-Beta) 19
13.- Matteo Grattarola (ITA-Sherco) 17
14.- Tomoyuki Ogawa (JPN-Honda) 15
15.- Daniel Oliveras (SPA-Sherco) 15

Kategorie Junior – sobota
  1.- Jack Challoner (GBR-Beta) 46 tr. bodů
  2.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 47
  3.- Francesc Moret SPA-Montesa) 50 /14x 0/
  4.- Alexandre Ferrer (FRA-Sherco) 50 /12x 0/
  5.- Pere Borrellas (SPA-Gas Gas) 67

Kategorie Junior – neděle
  1.- Jack Challoner (GBR-Beta) 19 tr. bodů
  2.- Alexandre Ferrer (FRA-Sherco) 31
  3.- Francesc Moret SPA-Montesa) 36
  4.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 38
  5.- Benoit Dagnicourt (FRA-Beta) 10

Průběžné pořadí 2010 – kategorie Junior
  1.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 76 bodů
  2.- Jack Challoner (GBR-Beta) 73
  3.- Alexandre Ferrer (FRA-Sherco) 69
  4.- Francesc Moret SPA-Montesa) 66
  5.- Patrick Smage (USA-Sherco) 47

Kategorie Youth – sobota
  1.- Jack Sheppard (GBR-Beta) 44 tr. bodů / 11x 0; 6x 1/
  2.- Pol Tarres (SPA-Gas Gas) 44 /11x 0; 5x 1/
  3.- Carles Traviesa (SPA-Gas Gas) 58
  4.- Giacomo Saleri (ITA-Beta) 73
  5.- Jesus Martin (SPA-Gas Gas) 76

Kategorie Youth – neděle
  1.- Pol Tarres (SPA-Gas Gas) 37 tr. bodů
  2.- Jack Sheppard (GBR-Beta) 39
  3.- Carles Traviesa (SPA-Gas Gas) 43
  4.- Romain Rigaud (FRA-Gas Gas) 61
  5.- Jesus Martin (SPA-Gas Gas) 67

Průběžné pořadí 2010 – kategorie Youth
  1.- Pol Tarres (SPA-Gas Gas) 90 bodů
  2.- Carles Traviesa (SPA-Gas Gas) 82
  3.- Jack Sheppard (GBR-Beta) 80
  4.- Giacomo Saleri (ITA-Beta) 54
  5.- Romain Rigaud (FRA-Gas Gas) 51