KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. září do 26. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Montáže Brož Racing po sobotním Brně

Tisková zpráva Montáže Brož Racing Teamu
Montáže Brož Racing po sobotním Brně
22.04.2017
 

Mrazivá sobotní kvalifikace a první závod.

 
Po včerejším chladném přivítání si na nás dnes Masarykův okruh přichystal mnohem větší zimu. Kvalifikace proběhly ještě se suchým nastavením, kdežto závod byla, co se týká nastavení a pneumatik, sázka do loterie. Filip si z prvního závodu odvezl vítězství a jednu z prvních zkušeností na mokru. Jirka po zralé úvaze a vzhledem k počasí dnes start vynechal.
 
Filip Salač:
“Oba kvalifikační tréninky bylo hodně studeno a i trať měla velice nízkou teplotu. V prvním dnešním tréninku jsem nezajel lepší čas než včera, nepovedlo se to ani ve druhém tréninku, protože mrholilo. Bylo to takový nic moc a v každé zatáčce jsem se obával, aby mi to někde na předek neustřelilo. Do závodů začalo pršet, tak jsme se rozhodovali, zda pojedeme nebo ne. Nakonec jsme se rozhodli, že to riskneme, už jen abychom zkusili mokré nastavení, což je pro nás velice důležité třeba pro závod ve Francii.“
 
Jirka Brož:
“Oba dva tréninky byla trať extrémně studená a opět jsme se prali s adhezí, hlavně na přední pneumatice. Oproti včerejšku jsme nezrychlili a tak dnešní výkon stačil až na druhé místo na závodním roštu. Nakonec jsme ale odpolední závod kvůli klimatickým podmínkám vynechali. Finální rozhodnutí, zda pojedeme či ne, padlo v 16:51 (start závodu 17:30). Teď ale víme, že na 100% pojedeme zítra”


 


Další články sekce Agenturní ježdění