KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Albert Arenas spokojen s pódiem

Foto: Aspar Team
Albert Arenas spokojen s pódiem
04.05.2020
 

Poprvé se ve virtuálním závodě představili také piloti nižších kategorií, ve třetí Moto3 dojel druhý Španěl Albert Arenas.


V rámci třetího virtuálního podniku silniční Grand Prix motocyklů se ve španělském Jerezu poprvé představili také piloti nižších kategorií. Na startu kategorie Moto3 nechyběl ani jeden z kandidátů na světový titul, Španěl Albert Arenas. Ten se sice po startu z třetí pozice propadl na konec startovního pole, nicméně dokázal se vzchopit a nakonec se dostat až na konečné druhé místo.

Albert Arenas
„Byl to velmi zábavný závod, ve kterém jsem musel být velmi soustředěný, abych skončil druhý. Byl jsem třetí na roštu, ale můj start byl velmi špatný. Hodně jsem trénoval, ale necvičil jsem start. Byl jsem poslední a začal jsem se vracet dopředu, dokud jsem se nedostal na druhé místo, a pak jsem prožil spoustu nervů, abych si udržel pozici a nehavaroval, protože není snadné ovládat motocykl přes ovladač. Hodně se mi to líbilo, protože se nám podařilo znovu navázat kontakt s našimi soupeři z Moto3, přestože mi chyběl normální život paddocku. Přizpůsobujeme se situaci, doufám, že se to fanouškům také líbilo, a že se co nejdříve můžeme vrátit k normálnímu závodění.“
 


Další články sekce Moto3