KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Aspar: Nejcennější trofej je zdraví

Text: jnyk, Foto: Aspar
Aspar: Nejcennější trofej je zdraví
14.03.2020
 

Majitel týmu Aspar má v současné komplikované situaci jasno a souhlasí s tím, že nejdůležitějším cílem je nyní co nejdříve tuto hrozbu porazit a vrátit se do normálního života.


Jorge Aspar Martinéz je již spoustu let stálicí Paddocku závodů Mistrovství světa silničních motocyklů, dříve jako aktivní závodník, nyní zde působí jako majitel stejnojmenného týmu Aspar v nižších kubaturách Moto3 a Moto2.

Jak nyní tento zkušený muž prohlásil, ze sportovního hlediska jej narušení letošní sezony a přesouvání závodů mrzí, zároveň ale dodává, že nyní se nemohou brát ohledy a jasnou prioritu má zdraví.

„Motorky jsou náš život, naše vášeň, náš životní styl… Vždy jsme si mysleli, že bez motorek nedokážeme žít. Ve skutečnosti to tak ale nyní, jsou zde důležitější věci, jako je zdraví. Tým Aspar je připraven i nadále bojovat o vítězství, ale nyní je tou nejcennější trofejí zastavit tuto hrozbu, abychom se mohli co nejdříve vrátit do normálního života. V mezičase bude náš tým pracovat na tom, abychom se do začátku sezony co nejlépe připravili a poté mohli našim fanouškům i sponzorům nabídnout tu nejlepší show,“ řekl Jorge Aspar Martinéz.


Další články sekce Moto3