KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Aspar: Skvělé novinky

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aspar
Aspar: Skvělé novinky
10.05.2020
 

Jorge Aspar Martinéz vítá plány Dorny, která počítá s restartem letošní sezony již 19. července ve španělském Jerezu.


Dorna již oznámila své plány na restart letošní sezony šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů, která by tak měla vypuknout již 19. července na jihošpanělském okruhu Jerez de la Frontera.

Jorge Aspar Martinéz je jedním z týmových šéfů, kteří takové rozhodnutí velmi vítají. Zároveň ale Aspar dodává, že důležité bude, aby se všechny tyto plány podařilo zrealizovat a zároveň aby byla Dorna schopna připravit kompletní plán i pro zbytek sezony.

„Celý tým je obrovsky motivovaný. Pro nás je nyní důležité, že víme o plánovaném startu 19. července v Jerezu. Doufám, že budeme mít v blízké budoucnosti k dispozici i kompletní kalendář, abychom se byli schopni připravit a naplánovat vše na další závody. Samozřejmě se tento plán bude hodně lišit od toho původního, kde jsme měli odjet 20 závodních víkendů. Pokud se letos odjede vše jen v Evropě, pak bychom mohli mít okolo 10 Grand Prix, pokud bychom mohli v říjnu a listopadu cestovat do Asie nebo Ameriky, bude to ještě více. V každém případě bude ale spousta věcí jinak,“ řekl Jorge Aspar Martinéz.


Další články sekce Moto3