KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Peter Kačaba veze z Assenu top ten

Foto: Petr Štola
Peter Kačaba veze z Assenu top ten
08.06.2019
 

Slovenský jezdec Peter Kačaba vybojoval v Assenu top ten v závodě Superstock 600, ale také dvě třetí místa do hodnocení Mistrovství ČR.


Mezi 35 startujícími jezdci kategorie Superstock 600 byl na holandském okruhu TT-Assen také jeden slovenský závodník, startující i v českém šampionátu. Peter Kačaba od prvního tréninku předváděl velmi působivý výkon, se kterým se řadil mezi jezdce bojující o top 10. Právě desátým nejrychlejším časem se kvalifikoval do sobotního závodu, ve kterém nakonec skončil dvanáctý, ale jako třetí nejlepší z těch jezdců, kteří bodují do českého mistráku. V neděli, kdy startoval z deváté pozice, se již dokázal prosadit do top ten, když mu v cíli patřilo právě desáté místo a opět s pohárem za třetí pozici v MMČR.

Peter Kačaba
„Celkově bych řekl, že to byl super víkend. Okruh je to nádherný, vůbec se nedivím, že se tu neustále jezdí MotoGP. Je to nejen velmi nádherná trať, ale je to i velmi těžká trať. Nebyl jsem dva týdny ve fitku a bylo to tedy pro mne náročné, ale nějak jsme to utáhli a nyní se těším na Pannonku.“

Kompletní výsledky AAIMC z Assenu naleznete zde....


Další články sekce MČR